جنایت فجیع؛ آتش زدن زنده زنده ۷ نفر در خانه مادربزرگ | حکم اعدام اجرا شد

یک پسر جوان در اقدامی وحشتناک هفت نفر از اعضای خانواده اش را در آتش سوزاند و سه نفر را زخمی کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری، پسر جوانی به علت اختلافات قبلی با تهیه چندین لیتر بنزین به آدرس منزل مسکونی مادر بزرگ خود مراجعه و آنجا را به آتش کشیده بود.

مهدی بخشی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ١٩ اردیبهشت ماه سال ٩٩ گزارش یک حریق عمدی مبنی بر آتش سوزی یک واحد مسکونی در کرمان به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام شد که متأسفانه در این حادثه ٧ نفر به علت سوختگی شدید جان خود را از دست دادند و ٣ نفر از اعضای خانواده نیز دچار جراحت شدید شدند.

وی بیان کرد: مأموران دایره مبارزه با قتل و جنایی پلیس آگاهی و بازپرس شعبه ۸ دادسرای کرمان به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی‌های اولیه و تکمیل تحقیقات در دادسرا مشخص شد که پسر جوانی به علت اختلافات قبلی در خصوص املاک به ارث رسیده از پدر بزرگش به عمه‌های خود با تهیه چندین لیتر بنزین به آدرس منزل مسکونی مادر بزرگ خود مراجعه و آنجا را به آتش کشیده است.

وی با اشاره به اینکه عامل این حادثه برادرزاده این خانواده بود و به صراحت ارتکاب قتل را پذیرفت، تصریح کرد: پس از تأیید حکم قصاص در دیوان عالی کشور، جلسات صلح و سازش متعددی با حضور مسئولین قضائی استان جهت جلب رضایت اولیای دم برگزار شد، اما اولیای دم حاضر به بخشش نشدند و بعد از گذشت قریب به ٣ سال از گشوده شدن پرونده، حکم قصاص وی صبح امروز در زندان مرکزی کرمان اجرا شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.