حقایق تکان دهنده خاندان سلطنتی انگلیس از زبان مگان مرکل

عروس خاندان سلطنتی انگلیس در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی، حقایقی عجیب درباره خاندان سلطنتی بریتانیا را افشا کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، «مگان مرکل» همسر پرنس هری در گفتگو شبکه «سی‌بی‌اس» آمریکا، مواردی را درباره خاندان سلطنتی انگلیس بیان کرده که واقعاً تکان دهنده هستند.

دو مورد از گفته‌های مرکل در این مصاحبه بیش از هر چیز تکان‌دهنده بودند: یکی این‌که رفتار خانواده سلطنتی با او طوری بوده که تا پای خودکشی پیش رفته است.

دیگری این‌که برخی اعضای خاندان سلطنتی انگلیس در زمان بارداری مرکل به او و هری گفته‌اند که نگرانند که پوست فرزندشان زیادی تیره باشد و این احتمال را مطرح کرده‌اند که به این کودک لقب شاهزاده داده نشود.

این گفته مرکل به قدری بهت‌آور بود که اپرا وینفری، مجری برنامه، بلافاصله گفت: «چه؟»

مرکل در مورد فکرهایی که درباره خودکشی داشته گفت: «شرمگین بودم که به هری اعتراف کنم. می‌دانستم که اگر درباره موضوع حرف نزنم دست به خودکشی خواهم زد. دیگر نمی‌خواستم زنده باشم».

این گفتگو در حالی پخش شد که بسیاری از آفریقایی‌تباران و سیاه‌پوست‌ها در بریتانیا، آمریکا و سایر کشورها از مرکل به عنوان شخصیتی نمادین که مورد تبعیض قرار گرفته دفاع کرده‌اند. در عین حال پخش عمومیِ ماجراهای درونی خانواده سلطنتی به مذاق بسیاری از چهره‌های این نهاد خوش نیامده است.

مرکل در این مصاحبه گفته که مقامات نهاد سلطنتی به او اجازه دریافت کمک دریافت مشاوره درمانی نداده‌اند چون نگران تاثیر آن بر نهاد سلطنتی بوده‌اند. او گفته در قصر سلطنتی کنزینگتون در لندن عملاً مثل یک زندانی زندگی می‌کرده و بر زندگی خود کنترل نداشته است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.