رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

حمله تند مهدی هاشمی نسب به یک پرسپولیسی

مربی استقلال انتقاد تندی از یک بازیکن پرسپولیس را مطرح کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، مهدی هاشمی نسب مربی استقلال در مصاحبه‌ای به حرف‌های اخیر حسین خبیری واکنش تندی نشان داد.

حسین خبیری، ‌عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای در خصوص صحبت‌های اخیر مهدی هاشمی‌نسب گفت: اتفاقاتی در لیگ رخ می‌دهد که واقعا تاسف بار است. کار از خنده گذشته است. مربی تیمی گفته من چهار هفته بدون کارت و با تماس این و آن روی نیمکت نشسته‌ام و الان هم با تماس فرد دیگری از روی نیمکت بلند شده‌ام. در لیگی که برای تیم‌های دیگر سخت‌گیری می‌کنند چطور یک مربی بدون کارت و بدون قرارداد روی نیمکت می‌نشیند؟ آیا این کار درستی است؟ سازمان لیگ الان باید درباره این موضوع توضیح دهد که چرا تبعیض‌آمیز رفتار می‌کند؟ سیدجلال حسینی که بیش از ۱۰۰ بازی ملی دارد و یکی از برترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران بوده و مدرک مربیگری B دارد روی سکو می‌نشیند بعد چطور مربی دیگری با تماس این و آن روی نیمکت می‌نشیند؟

هاشمی‌نسب: در فوتبال هیچ کس سرجای خودش نیست

مهدی هاشمی‌نسب اما به این مصاحبه واکنش نشان داد و گفت: من نمی خواهم اسمی بیاورم چون بعضی‌ها گنده می شوند اما آقای … شما که سابقه روشنی در فوتبال و ورزش نداری ‌و با نگه داشتن کت بالادستی‌ها پایت به فوتبال باز شده، حد و اندازه ات را بشناس!

وی ادامه داد: تاسف آور این است که در این فوتبال هیچ کس سرجای خودش نیست و بزرگان خانه نشین شده اند تا یکسری آدم‌های بدون رزومه و گمنام پست بگیرند. آقای … با اسم سیدجلال حسینی که بازیکن ملی پوش این مملکت بوده بازی نکن. شاید کادرفنی خودتان صلاح ندانسته سیدجلال روی نیمکت بنشیند و گرنه دست به تلفن شدن باشگاه شما هم بیشتر و هم تاثیرگذارتر است!

او می‌گوید: من مهدی هاشمی‌نسب را همه می شناسند. من در این فوتبال نه لابی داشتم و نه کت و شلوار کسی را جابجا کردم بلکه هر چه دارم از لطف خدا و دعای پدر و مادرم بوده است.

هاشمی‌نسب در مورد کامبک مقابل هوادار هم گفت: این مسئله قدرت بالای استقلال را نشان می‌دهد و اینکه بازیکنان از هیچ کوششی برای خوشحال کردن هواداران دریغ نمی‌کنند. من باید بگویم که بزرگترین ستاره استقلال هواداران هستند و این مسئله را در همین بازی با هوادار نشان دادند. امیدوارم حضور هواداران در بقیه بازی‌ها هم پررنگ باشد چرا که ما واقعاً به حضور آنها نیاز داریم.

مسابقات را با قدرت آغاز کردیم

هاشمی‌نسب در مورد شرایط فعلی استقلال هم گفت: همه دیدند که ما چه شروع خوبی داشتیم و مسابقات خود را با قدرت آغاز کردیم. استقلال در شروع فصل مشکلات زیادی داشت ولی خوشبختانه توانست با تدابیر کادر فنی، همت بازیکنان و البته حمایت هواداران و مجموعه تیم نتایج خوبی کسب کند. همه می‌دانند که هوادار فقط برد می‌خواهد و کاری ندارد چه کسی در استقلال است اما خوشبختانه بچه‌ها هزار درصد توان خود را گذاشتند تا بتوانند مردم را خوشحال کنند و حالا می‌بینیم که استقلال هم خوب بازی می‌کند و هم خوب نتیجه می‌گیرد.

او در پایان گفت: امیدوارم بقیه بازی‌های استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار شود و ما بتوانیم در این ورزشگاه از حمایت پرشور هواداران خود بهره ببریم و در نهایت مردم را خوشحال کنیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.