حمله پرسپولیسی‌ها به هافبک ملی‌پوش؛ این کار را نمی‌کردی به النصر نمی‌باختیم!

بازیکن اخراجی پرسپولیس به شدت مورد انتقاد هواداران پرسپولیس قرار گرفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس درحالی مقابل النصر و ستاره‌های میلیون دلاری اش شکست خورد که این تیم با بدشانسی‌هایی هم مواجه شد. مصدومیت دقایق ابتدایی ترابی به خاطر بدی چمن ورزشگاه آزادی در کنار اخراج میلاد سرلک باعث شد تا پرسپولیس شب تلخی را سپری کند و تحمل یک باخت خانگی در اولیم بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا شود. سرلک در نیمه اول خیلی بدموقع سر خورد و به دلیل اینکه حریف صاحب موقعیت گل نشود، توپ را با دست گرفت و با کارت زرد داور مواجه شد.

در نیمه دوم اما هافبک ملی پوش پرسپولیس اشتباه بچه گانه ای را مرتکب شد و درحالی که توپ در میانه میدان بود و هیچ خطری متوجه دروازه پرسپولیس نبود، بی دلیل پایش را روی پای کریستیانو رونالدو گذاشت و داور بازی هم او را با کارت زرد دوم جریمه کرد و ‌هافبک پرسپولیس از زمین بازی اخراج شد. اخراجی که خیلی به ضرر پرسپولیس تمام شد و بعد از ۱۰ نفره شدن سرخ پوشان، این تیم دو گل دریافت کرد و بازی را به النصر واگذار کرد.

از دید هواداران پرسپولیس سرلک یکی از مقصران اصلی باخت مقابل النصر بود و بعد از بازی هم پرسپولیسی‌ها به شدت از هافبک ملی پوش تیمشان انتقاد کردند. خیلی‌ها با حمله به سرلک، معتقد بودند اگر اقدام غیرحرفه ای او نبود، پرسپولیس این بازی را نمی‌باخت. بعضی‌ها هم اعتقاد داشتند وقتی گل محمدی دید این بازیکن یک کارت زرد دریافت کرده، در بین دو نیمه می‌بایست او را تعویض می‌کرد و به جای او سروش رفیعی را به زمین می‌فرستاد. سرلک که بعد از اخراجش به شدت ناراحت بود، در رختکن از همبازیان و مربیان خود عذرخواهی کرد ولی پرسپولیسی‌ها همچنان او را یکی از دلایل ناکامی مقابل النصر می‌دانند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.