رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

در دوران کرونا همکاران حوزه دارو و تجهیزات پزشکی نمره قبولی گرفتند

بهرام دارایی، رئیس سازمان غذا و دارو امروز ۶ اردیبهشت ماه در حاشیه نمایشگاه ایران هلث بیان کرد: در دوران کرونا همکاران حوزه دارو و تجهیزات پزشکی نمره قبولی گرفتند

به گزارش اینتیتر، بهرام دارایی رئیس سازمان غذا و دارو امروز ۶ اردیبهشت ماه در حاشیه نمایشگاه ایران هلث با بیان اینکه در دوران کرونا همکاران حوزه دارو و تجهیزات پزشکی نمره قبولی گرفتند اظهار کرد: ما یک صنعت اصیل و دارای نخبگان داریم که در دوران کرونا توانستند به داد مردم برسند و این نشان داد که در کشور ما پیشرفت خوبی وجود دارد.

وی با بیان اینکه ما ظرفیت‌های خوبی در کشور داریم گفت: مطالبات حق الناس است و باید به صورت جدی نسبت به آن اقدام شود و حق صنعت ارائه تسهیلات است و دولت به صورت یکپارچه باید از تولید کنندگان حمایت کند.

رئیس سازمان غذا و دارو افزود: موضوع مواد اولیه و تولید نهایی باید متعادل باشد و نتیجه تولید دانش بنیان و… این بود که کرونا را مدیریت کردیم و داشتن تولید کنندگان خوب هم با مدیریت خوب به نتیجه میرسد و در این دولت اتفاقات خوبی افتاده است.

دارایی با بیان اینکه ما به صورت ۱۰۰ درصدی حمایت می‌کنیم گفت: ما وظیفه کمک به تولید کنندگان را داریم و برای ما اصالت بسیار مهم است و نباید تولید فیک داشته باشیم.

رئیس سازمان غذا و دارو ادامه داد: ما در کنار وظایف نظارتی، وظایف حمایتی هم داریم و این کار را ما در چند وقت اخیر انجام دادیم و به دنبال رفع بروکراسی‌ها هستیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.