خبری خوش برای طرفداران هری پاتر

فرانچایز فیلم های Harry Potter بیش از ۱۰ سال پبش به پایان رسید اما نمایش های این مجموعه روی صحنه تئاتر که اتفاقات دو دهه پس از نبرد هوگوارتس را به تصویر می کشند همچنان ادامه دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، داستان Harry Potter and the Cursed Child از جایی آغاز می شود که ۱۹ سال از داستان Harry Potter and the Deathly Hallows می گذرد، جایی که هری پاتر اکنون پدری در دهه چهارم زندگی خود است.

و بر اساس آخرین شایعات، کمپانی برادران وارنر که حقوق مربوط به این نمایشنامه دو قسمتی را در اختیار دارد، به ساخت نسخه سینمایی فکر می کند. جیسون کیلار، رییس WarnerMedia روز گذشته در جمع سرمایه گذاران این غول رسانه ای، از برناه های خود برای توسعه دنیای جادوگری برای استودیو برادران وارنر و HBO Max گفت. وی در این باره تصریح کرد: «یک چیز کوچکی هست که Harry Potter نام دارد و یکی از فرانچایزهای بسیار محبوب به شمار می آید. و ما به شدت خوشحالیم که می توانیم با جی کی رولینگ همکاری کرده و من مدعی هستم که لذت و پتانسیل زیادی در این همکاری نیز وجود دارد».

هالیوود ریپورتر مدعی شده است که اگر چه هنوز هیچ چیز به طور رسمی تایید نشده اما اخیراً شایعاتی در مورد اینکه کمپانی برادران وارنر قصد دارد سریال Harry Potter را در قالب سریال تلویزیونی برای HBO Max بسازد، شکل گرفته است. این وبسایت خبری حوزه فیلم و سریال در ادامه گزارش خود چنین گفته است: «و در زمینه فیلم نیز، صحبت هایی وجود دارد مبنی بر اینکه کمپانی برادران وارنر در حال توسعه یک فرانچایز تجاری جدید بر اساس نمایشنامه Harry Potter and the Cursed Child است. صحبت ها در مورد دنباله احتمالی برای Harry Potter – که حقوق آن در اختیار برادران وارنر و خالق آن جی کی رولینگ است- نیز وجود دارد پس از آن که کیلار در مورد دارایی های خلاقانه ادامه دار برادران وارنر صحبت کرد».
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.