خبر بد برای پرسپولیس رسید

مدیرعامل و دیگر مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوارند در چند بازی خانگی باقی مانده از تبلیغات محیطی و به ویژه فروش بلیت به درآمدزایی مناسبی دست پیدا کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از طرفداری، وضعیت نامناسب ورزشگاه آزادی باعث شده تا باشگاه پرسپولیس همچون باشگاه استقلال نتواند از تمام سکوهای این استادیوم برای میزبانی تماشاگرانش بهره ببرد. وضعیت اسف بار طبقه دوم استادیوم و بازسازی برخی از سکوهای طبقه اول به شکل طبیعی این اجازه را نمی دهد تا ورزشگاه پیر آزادی، مثل سالهای قبل پذیرای خیل عظیم مشتاقان فوتبال و هواداران پرسپولیس باشد. اما با این وجود باز هم در بازی های خانگی پرسپولیس، شاهد حضور کم تعداد تماشاگران این تیم هستیم به گونه ای که در میان سکوهای باقی مانده باز هم جای خالی زیادی دیده می شود.

این درحالی است که باشگاه پرسپولیس با توجه به شرایط نامناسب مالی که دارد بسیار امیدوار است با فروختن بلیت در بازی های خانگی بخشی از مشکلات مالی خود را برطرف کند.

گفتنی است تیم پرسپولیس به جز بازی با نفت مسجدسلیمان تا پایان لیگ ۴ بازی دیگر میهمان است و بسیار امیدوار است در این بازی ها با فروختن حداکثری بلیت ها درآمدزایی مناسبی داشته باشد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.