خبر بد برای پرسپولیس / مصدومیت دو بازیکن

مصدومیت دو ستاره پرسپولیس خبر خوبی برای بازی‌های حساس اسفند ماه نخواهد بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، دیاباته باز هم مصدوم شد، همان مصدومیت همیشگی که باعث می ‌شود بعد از چند بازی نیاز به فیزیوتراپی پیدا کند.

پرسپولیس بعد از بازگشت از اصفهان تمرینات خود را به‌طور مستمر در تهران ارائه داد تا با آمادگی کامل به مصاف نفت مسجدسلیمان برود.

سرخپوشان در اسفندماه جاری بازی‌های حساسی را پیش‌رو دارند که اگر این بازی‌ها را با پیروزی پشت سر بگذارند شانس زیادی برای بازگشت به صدر جدول خواهند داشت.

این همان چیزی است که یحیی و کادرش برای سرخپوشان برنامه‌ریزی کرده‌اند. اما در این مسیر یحیی نمی‌تواند روی دو بازیکن تیمش حساب باز کند. سعید صادقی که رباط داخلی‌اش ضرب خورده باید چند هفته فیزیوتراپی کند تا شرایط بازی کردن را داشته باشد.

صادقی خیلی نمی‌تواند ریسک کند چراکه در آن صورت ممکن است رباطش آسیب جدی ببیند. در سوی دیگر شیخ دیاباته هم از ناحیه چهار سر ران آسیب دیده که سه هفته باید به فیزیوتراپی بپردازد. مصدومیت شیخ همان آسیب‌دیدگی همیشگی است که با چند هفته فیزیوتراپی و کار با دستگاه برای مدتی برطرف می‌شود، اما مجدد بعد از چند وقت تشدید می‌شود.

این یعنی اینکه یحیی تا پایان سال نمی‌تواند روی دیاباته حساب کند هرچند که او با شرایطی که این بازیکن دارد کلا قیدش را زده است.

در شرایط فعلی لئاندرو پریرا و عیسی آل‌کثیر گزینه‌های یحیی برای خط حمله هستند و عبدی هم همچنان باید برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش کند.

در جریان بازی سپاهان و پرسپولیس در مرحله یک‌هشتم جام حذفی نیز مهدی ترابی و محمد عمری دچار مصدومیت شدند که آن‌ها در تمرین دیروز بدون مشکل حاضر شدند و مشکلی برای همراهی سرخپوشان در بازی روز دوشنبه با نفت مسجدسلیمان ندارند.

دیاباته هرچند موقع حضور در زمین مهره تاثیرگذاری است اما مصدومیت های پی‌در پی او باعث شده تا نتوان روی او حساب کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.