خبر خوش داوود منظور از همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه۱۴۰۳

خبر خوش داوود منظور از همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه ۱۴۰۳ را با ذکر جزئیات به همراه تذکر رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درباره همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان در مجلس را در ادامه بیان کرده ایم و علاوه بر آن داوود منظور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور است که پیش‌تر، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، خبر خوش داوود منظور از همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه ۱۴۰۳ را با ذکر جزئیات به همراه تذکر رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درباره همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان در مجلس را در ادامه بیان کرده ایم و علاوه بر آن داوود منظور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور است که پیش‌تر، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بود.

به گفته رئیس سازمان برنامه، منابع افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اختصاص خواهد یافت. بنا داریم که در گام اول ۴۰ درصد همسان‌سازی را انجام دهیم.

اما پیش از این داوود منظور، رییس سازمان برنامه اعلام کرده بود: وظیفه ما در دولت این است که معیشت بازنشستگان را بهبود بخشیم. دولت در لایحه بودجه سال گذشته این پیش‌بینی را داشت که منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین شود.

به گفته او، منابع افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اختصاص خواهد یافت. بنا داریم که در گام اول ۴۰ درصد همسان‌سازی را انجام دهیم.

منظور با تاکید بر اینکه جداول بودجه تا آخر اردیبهشت ماه از سوی مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد، عنوان کرده؛ براساس زمان‌بندی طراحی شده در قانون، احکام همسان‌سازی ان‌شالله از خرداد ماه اجرا و البته معقوقات دو ماه نخست سال نیز پرداخت خواهد شد.همسان سازی حقوق بازنشستگان یکی از دغدغه های اصلی بازنشستگان است که هر ساله با تصمیم دولت تغییر می کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.