رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

خرید آپارتمان ۶۰ متری در محدوده میدان انقلاب چقدر آب می خورد؟

بررسی روند بازار مسکن در چهار دهه اخیر نشان می‌دهد که تحرکات بازارهای طلا و ارز، بازار مسکن را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، بررسی روند بازار مسکن در چهار دهه اخیر نشان می‌دهد که تحرکات بازارهای طلا و ارز، بازار مسکن را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر فردا قیمت دلار کاهش پیدا کند قیمت مسکن نیز متعاقبا پایین خواهد آمد و اگر هم قیمت دلار روند رو به بالایی داشته باشد فعالان بازار ملک به این نتیجه می‌رسند که قرار است بازار راه بیفتد و قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند.

مهدی کرباسیان (عضو هیات رئیسه اتحادیه مشاوران املاک) در گفت و گو با ایسنا دو عامل دیگر را نیز در افزایش قیمت مسکن تاثیر گذار دانست و گفت: یکی از دلایل نوسان شدید بازار مسکن از سال ۱۳۹۷ به بعد کمبود ساخت و ساز است. احتکار مسکن که توسط برخی بانک‌ها هم انجام شده از دیگر عوامل به هم خوردن تناسب عرضه و تقاضا است که باعث افزایش قیمت مسکن شده است.

آپارتمان ۶۰ متری یک خواب

یک واحد آپارتمان یک خواب در میدان انقلاب با قیمت ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است. این آپارتمان ساخت ۱۳۸۰، بازسازی شده و تکواحدی است. واحد مد نظر در طبقه سوم یک ساختمان چهار طبقه قرار دارد. این ساختمان در یکی از بهترین موقعیت‌های مکانی این منطقه برای زندگی واقع شده و از دسترسی محلی بسیار خوبی برخوردار است. از امکانات این آپارتمان می‌توان به پارکینگ، انباری و کابینت های‌گلاس اشاره کرد.

آپارتمان ۶۰ متری فول بازسازی شده

یک آپارتمان یک خواب فول بازسازی شده در میدان انقلاب به فروش گذاشته شده است و قیمت تعیین شده آن ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. واحد ذکر شده در سال ۱۳۸۲ ساخته شده و همانطور که گفته شد در حال حاضر صفر تا صد بازسازی شده است. این آپارتمان دارای پارکینگ و انباری بوده و تکواحدی است. ساختمان مد نظر سه طبقه است و این واحد در طبقه سوم آن قرار گرفته است.

آپارتمان ۶۰ متری خوش نقشه

یک واحد آپارتمان ۶۰ متری خوش نقشه در میدان انقلاب برای فروش ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. واحد مد نظر ساخت ۱۳۸۶ است و در طبقه چهارم یک ساختمان پنج طبقه قرار دارد. این آپارتمان از مزایایی چون دسترسی عالی به وسایل حمل و نقل عمومی و مراکز خرید برخوردار بوده و دارای نگهبانی ۲۴ ساعته است. همچنین از امکاناتی چون پارکینگ، آسانسور و انباری استفاده می‌کند. این واحد هم به صورت مسکونی و هم اداری قابل بهره‌برداری است.

آپارتمان ۶۰ متری دو خواب

یک واحد آپارتمان ۶۰ متری دو خواب در میدان انقلاب ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قمیت‌گذاری شده است. این واحد در طبقه دوم ساختمانی آرام و تمیز قرار دارد و دارای پارکنیگ و انباری است. این آپارتمان ساخت ۱۳۸۰ است و در حال حاضر بازسازی شده، خوش نقشه و نورگیر است. دسترسی آسان به مترو، بی‌آر‌تی و مراکز خرید از مزایای این آپارتمان به شمار می‌رود.

آپارتمان ۶۰ متری فول امکانات

یک آپارتمان ۶۰ متری یک خواب در میدان انقلاب با قیمت ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. واحد مد نظر در طبقه اول یک ساختمان چهار طبقه قرار دارد و تکواحدی است. امکانات این آپارتمان کامل است و آسانسور، پارکینگ، انباری، بالکن کاربردی، کابینت ام‌دی‌اف، هود، پکیج و رادیاتور را شامل می‌شود. آپارتمان ذکر شده در سال ۱۳۹۱ ساخته شده است و تمیز و بازسازی شده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.