خرید حاشیه ساز این تیم آماده رویارویی با استقلال است

سیرجانی‌ها امیدوارند این هافبک با تجربه در ادامه مسابقات لیگ برتر نیز بتواند به اوزونیدیس برای اجرای تاکتیک‌هایش در بخش تهاجمی کمک کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، فرناندو تورس این روزها در تمرینات گل‌گهر آماده اولین بازی خود با پیراهن گل گهر می‌شود. پیش از شروع رقابت‌های لیگ برتر انتظار می‌رفت که فرناندو تورس عازم استقلال شود و بار دیگر زیر نظر نکونام در لیگ برتر فوتبال ایران به کارش ادامه بدهد، اما تشریح پروژه گل‌گهری‌ها سبب شد تا این هافبک اسپانیایی تصمیم دیگری بگیرد و در لیگ بیست و سوم زیر نظر مارینوس اوزونیدیس فعالیت خواهد کرد.

گل‌گهر درهفته‌های ابتدایی با وجود اینکه توانست امتیازات قابل توجهی کسب کند، خلأ محسوسی در پست وینگر چپ و راست و همین‌طور مهاجم داشت که حالا با اضافه شدن فرناندو توروس و میشل تی ورده تا حد زیادی خیال سرمربی یونانی سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی در منطقه تهاجمی تیمش رفع خواهد شد.

تورس که در نیم فصل رقابت‌های لیگ بیست و دوم به فولاد خوزستان پیوست، خیلی زود توانست کیفیت خودش را به معرض نمایش بگذارد و حالا سیرجانی‌ها امیدوارند این هافبک با تجربه در ادامه مسابقات لیگ برتر نیز بتواند به اوزونیدیس برای اجرای تاکتیک‌هایش در بخش تهاجمی کمک کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.