خطیر این بار زیر سایه رونالدو پنهان شد | آبی پوشان در آستانه یک اعتصاب دیگر!

شرایط استقلال هیچ تغییری نسبت به قبل نکرده و همچنان شاگردان جواد نکونام در انتظار تحقق وعده های تیم مدیریتی استقلال هستند، اما مدیریت باشگاه استقلال با وعده فروشی همچنان به دنبال خرید زمان هستند تا شاید راه حلی برای خروج از بحران به وجود آمده پیدا کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از قدس آنلاین، ماجراهای پر حرف و حدیث سفر رونالدو و تیم النصر به تهران باعث شد بلبشوی مدیریتی در باشگاه استقلال به یکباره از کانون توجه رسانه‌ها کاملا محو شود، در حالی که اوضاع داخلی استقلال همچنان تحت تاثیر ناتوانی مالی مدیریت این مجموعه است و به نظر می آید پس از اتمام بازی های هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا دوباره مشکلات درونی این به عنوان سوژه نخست رسانه های داخلی مورد توجه قرار گیرد.

شرایط استقلال هیچ تغییری نسبت به قبل نکرده و همچنان شاگردان جواد نکونام در انتظار تحقق وعده های تیم مدیریتی استقلال هستند، اما مدیریت باشگاه استقلال با وعده فروشی همچنان به دنبال خرید زمان هستند تا شاید راه حلی برای خروج از بحران به وجود آمده پیدا کنند.

پنجره نقل و انتقالات استقلال به دلیل ماجرای شکایت باشگاه شاهین بوشهر همچنان مسدود است و آنها نمی توانند قرارداد خرید جدید خود را به صورت رسمی به ثبت برسانند، با وجود اینکه علی خطیر در یک برنامه تلویزیونی ادعا کرد به زودی پنجره استقلال دوباره باز خواهد شد اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه حالا خبر می رسد به دلیل اختلافات وی با هدایت الله ممبینی همچنان این پرونده بلاتکلیف مانده و معلوم نیست چه زمانی پنجره مسدود شده استقلال دوباره باز خواهد شد!

در همین اوصاف شایعات عجیب و غریبی پیرامون استقلال منتشر شد که نگرانی هواداران باشگاه را به دنبال داشت اما با این وجود مسوولان باشگاه با تکذیب شایعات موجود ادعا کردند همه چیز امن و امان است و جای هیچ گونه نگرانی و استرسی وجود ندارد اما هیچ نشانه ای از تحقق این ادعاها وجود نداشت به ویژه اینکه شنیده می شود صبر بازیکنان استقلال بابت بی پولی لبریز شده و بعید نیست دوباره آنها به سمت اعتصاب بروند تا دوباره شاهد یک بحران جدید در باشگاه استقلال باشیم!

مدیرعامل استقلال سخ هفته پیش در یک برنامه تلویزیونی ادعا کرد که حامی مالی باشگاه استقلال به زودی تعهدات معوقه خود را پرداخت خواهد کرد اما از آن روز تا به امروز نه تنها اتفاق مثبتی رخ نداده نداده است بلکه معلوم نیست آیا همزمان با آغاز مهرماه حامی مالی ایده آل از نظر علی خطیر توانمندی پرداخت تعهدات مالی خود را داشته باشد یا اینکه باز هم چک آنها پاس نشود.

نکته مهم این است که هیچ اسپانسری برای حمایت مالی از باشگاه استقلال پا پیش نمی‌گذارد وضعیت به شکلی پیش می‌رود که این قضیه کم کم به یکی از سوالات مهم هواداران و البته اهالی ورزش تبدیل شده است. اینکه چرا یک باشگاه با این قدمت، افتخارات داخلی و بین المللی و از همه مهمتر مخاطب میلیونی نمی‌تواند برای خودش حامی مالی داشته باشد!

چندی قبل عنوان شد که به یکی دو اسپانسر بزرگ گفته شده که حق ندارند از باشگاه استقلال حمایت مالی داشته باشند و همین موضوع برخی از پیشکسوتان و هواداران استقلال را بر آن داشت تا به زعم خودشان فلان اسپانسر را تحریم کنند اما این موضوع خیلی سریع از یادها رفت و با موضوع حضور کریستیانو رونالدو در کشورمان همه چیز فراموش شد. اما حالا و با پایان بازی پرسپولیس مقابل النصر بار دیگر از استقلال خبر می‌رسد که اوضاع این باشگاه به لحاظ مالی رو به راه نیست و هیچکس حاضر نمی‌شود از باشگاه استقلال حمایت مالی کند. اتفاقاتی غیر معمول که خیلی‌ها علت و عامل اصلی آن را نمی‌دانند!

با این شرایط به نظر می رسد اگر اوضاعو احوال نا به سامان مالی در باشگاه استقلال به همین منوال پیش برود، توفان اعتراض ها در سرزمین آبی پوشان در انتظار علی خطیر و هیئت مدیره این باشگاه است، مجموعه ای که از بدو ورود تا به امروز نه تنها موفقیتی در کارنامه خود ثبت نکرده است بلکه با وعده درمانی صرفا به دنبال زمان خریدن برای مجموعه تحت مدیریت خود بودند!

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.