رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دروازه‌بان پرسپولیس مقابل رونالدو کیست؟ | بیرانوند و CR7؛ شاید وقتی دیگر؟

اتفاق رخ داده در جریان بازی بلغارستان و ایران به شدت باعث نگرانی هواداران پرسپولیس و البته یحیی گل محمدی شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، اگرچه تیم ملی توانست در خارج از خانه به یک پیروزی مقابل حریفی اروپایی دست پیدا کند اما این برتری به قیمت از دست دادن سنگربان اصلی تیم تمام شد.

علیرضا بیرانوند در جریان بازی مصدوم شد و شدت آسیب دیدگی او به حدی بود که امیر قلعه‌نویی گلر اصلی تیم ملی و پرسپولیس را از زمین خارج کرد تا پیام نیازمند به جای او وارد میدان شود. قطعاً تیم ملی برای جدال با آنگولا مشکل دروازه‌بان نخواهد داشت اما دغدغه‌ای که حالا یحیی گل‌محمدی و هواداران پرسپولیس آن را با تمام وجود احساس می‌کنند، بحث بازی فوق‌العاده حساس روز ۲۸ شهریور برابر النصر عربستان است. مسابقه‌ای که باید در تهران برگزار شود و اگر کریستیانو رونالدو مسافر کشورمان شود قطعاً بر جذابیت کار و البته دشواری وظایف بازیکنان و مربیان پرسپولیس می‌افزاید. اگر بیرانوند به آن مسابقه برسد که همه چیز اوکی خواهد بود. دوباره شاهد تقابل او با کریستیانو رونالدو می‌شویم و دلمان می‌خواهد خاطره ماجرای چطوری کریس تکرار شود اما اگر سنگربان اصلی پرسپولیس به این بازی نرسد، تکلیف چیست؟

اگر بیرانوند شرایط بازی پیدا نکند قطعاً پرسپولیس لطمه بزرگی می‌خورد و چاره‌ای ندارد جز اینکه امیررضا رفیعی سنگربان دوم خود را به مصاف حریف قدرتمند عربستانی بفرستد. اتفاقی که البته اصلا به معنای شکست خوردن پرسپولیس نیست و این تیم حتی اگر با گلر دوم خود هم به میدان برود، حتماً با تمام وجود برای کسب پیروزی بازی خواهد کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.