درویش مصدومیت سلمانی را گردن عنایتی انداخت| استقلالی‌ها می‌دانستند یاسین ضعف عضله دارد

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس در اظهاراتی عجیب مصدومیت یاسین سلمانی را گردن مربیان تیم المپیک ایران انداخت است.

به گزارش اینتیتر به نقل از شهرآرانیوز، مصدومیت یاسین سلیمانی، بازیکن پرسپولیس از ناحیه رباط صلیبی پا بهانه‌ای شده تا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس لب به انتقاد از مربیان تیم المپیک ایران باز کند ومصدومیت این بازیکن را گردن کادر فنی این تیم بیندازد!

این اظهارات درحالی انجام شده که درویش بدون در نظر گرفتن منافع تیم ملی در بازی‌های آسیایی هانگژو اقداماتی وسیعی در راستای بازگرداندن بازیکنان پرسپولیس از چین و حضور در تمرینات پرسپولیس در کشور قطر به جهت برگزاری بازی با تیم الدوحیل انجام داد و در نهایت نیز با فشار بسیار به مهدی تاج موفق به انجام این کار شد.

درویش حالا برای اینکه آن اقدامات را از افکار عمومی دور کند به انتقاد از کادر فنی تیم المپیک پرداخته تا شاید ماجرای مصدومیت این بازیکن که با رقم قابل توجهی در نقل وانتقالات به این باشگاه پیوست، به نوعی گردن دیگر عوامل انداخته شود.

این سیاست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به نوعی نادیده گرفتن حقایق فنی تیمش هم هست. اینکه سلمانی چند روز بعد از بازی‌هایی آسیایی و در حالی که در این میان با پرسپولیس مقابل الدوحیل بازی کرده، دچار مصدومیت شده بدون شک نمی‌تواند حاصل تمریناتی باشد که این بازیکن در اردوی ملی انجام داده و مدیرعاملم پرسپولیس باید دلیل را در همان کادر فنی پرسپولیس جستجو کند که چه طور متوجه نشدند بازیکن این تیم با ضعف عضلاتی مواجه است.

البته نباید از این واقعیت نیز غافل بود که یکی از دلایلی که استقلالی‌ها با سلمانی وارد مذاکرات جدی نشدند همین احتمال مصدومیت‌ها بود و یارگیران باشگاه استقلال از طریق برخی مربیان از وضعیت بدنی این بازیکن اطلاع یافته و می‌دانستند که سلمانی قوای جسمانی مناسبی ندارد وبه همین دلیل سراغ این بازیکن نرفتند.

شاید هم درویش از ضعف بدنی این بازیکن اطلاع داشته، اما به جهت آنکه فقط ماجرا توجیه کرده و گردن دیگر عوامل بیندازد این صحبت‌ها را به زبان آورده تا خرید گران قیمتش به نوعی توجیه شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.