درگیری هاشمی نسب در بازی فولاد و استقلال

احمد آل‌نعمه مربی فولاد بعد از بازی استقلال گفت: خداروشکر امروز توانستیم یک بازی فوق‌العاته با یک سری جوان ۱۸-۱۹ ساله جلوی تیم صدر جدول داشته باشیم. بازیکنان آکادمی ما امیدوارمان کردند و امیدوارم مثل گذشته بازیکنان بزرگی معرفی کنیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، احمد آل‌نعمه مربی فولاد بعد از بازی استقلال گفت: خداروشکر امروز توانستیم یک بازی فوق‌العاته با یک سری جوان ۱۸-۱۹ ساله جلوی تیم صدر جدول داشته باشیم. بازیکنان آکادمی ما امیدوارمان کردند و امیدوارم مثل گذشته بازیکنان بزرگی معرفی کنیم.

او درباره درگیری هاشمی‌نسب و غبیشاوی اظهار داشت: یک صحبت‌هایی بین خودشان رد و بدل شد؛ بهتر است با خودشان صحبت کنید.

وی افزود: غبیشاوی را نگه داشتیم در زمین که دعوا بخوابد. آنها رفیق هستند و چند سال هم در فولاد بودند و بچه خوزستان هستند. خداراشکر ختم به خیر شد و امیدوارم دیگر همچین اتفاقی رخ ندهد چون همه رفیق و دوست هستیم.

آل‌نعمه در مورد نتایج فولاد عنوان کرد: وضع ما یک خرده در جدول خوب نیست اما در این یک هفته خیلی خوب استقلال را آنالیز کرده بودیم و بچه‌ها خیلی خوب در بحث کاشته عمل کردند و توانستیم توپ‌ها را دفع کنیم.

مربی فولاد در ‌این گفت: آقای مارتینز تیم را خودشان نبستند و در چند پست بازیکن نیاز داریم. این جوانان می‌توانند خوب عمل کنند. امیدوارم در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1 نظر
  1. امير می گوید

    برو خدارو شکر کن که تیمت نباخت
    از۵بازیکن خارجی استفاده کردید
    داورعلی شجاعی رااخراج نکردکه باید اخراج میکرد چون سه بار خطا کرد وهر سه کارت داشت و…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.