در همایش WWDC 2017 اپل از چه چیزهایی رونمایی خواهد شد؟

همایش امسال برخلاف سال‌ها پیش، در مرکز مک‌انری در سن خوزه کالیفرنیا برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود که در این همایش پنج هزار برنامه‌نویس و علاقه‌مند به شرکت اپل شرکت کنند.

مانند سال‌های پیش، رونمایی از نسخه تازه iOS را خواهیم داشت. این بار نسخه ۱۱٫۰ این سیستم عامل رونمایی خواهد شد. در ارتقای جدید رابط کاربری و عملکرد بهتر خواهد شد و همچنین دستیار الکترونیک سیری و اپلیکیشن iMessage هم بهودهایی را شاهد خواهد بود. همچنین انتظار می‌رفت که از ویژگی تماس گروهی هم رونمایی شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از وبسایت یک پزشک، همچنین سیستم عمامل‌ها ساعت و تلویزیون اپل یعنی WatchOS و TVOS هم ارتقا خواهند یافت. انتظار می‌رفت که TVOS از این به بعد از آمازون و Vudu را پشتیبانی کند و WatchOS هم از توانایی رصد فعالیت‌های بدنی بهتری بهره‌کند شود و حتی بتواند کیفیت خواب را پایش کند و از طریق حسگر بتواند میزان قند خون را نمایش بدهد.

انتظار می‌رود که اپل امسال دیگر در زمینه مک‌بوک پروها، کسل کننده نباشد و پنج مدل جدید مجهز به macOS 10.12 را رونمایی کند. این مدل‌ها بین ۱۳ تا ۱۵ اینچی خواهند بود.

پیشبینی می‌شود که پردازنده این مدل‌های جدید سری جدید پردازشگرهای Kaby Lake اینتل باشد که هم مصرف انرژی بهینه‌تری دارند و هم سریع‌تر هستند و از این رهگذر طول عمر شارژ مک‌بوک‌های جدید بیشتر بشود.

در ابتدای سال میلادی جدید، ما گزارشاتی داشتیم که تیم کوک دستور آزمایش یک ابزار پایش قند خون غیرتهاجمی را داده است. یعنی وسیله‌ای که بدون نیاز به خونگیری، قند خون را نمیش بدهد. انتظار می‌رود که این وسیله یا دموهایی از ان در WWDC رونمایی بشود.

اما وسیله سخت‌افزاری‌ای که اپل نمایش خواهد داد، احتمالا اسپیکر سیری باشد که در تقابل به اکوی امازون و نیز اسپیکر هوشمند خانه گوگل، عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود که اسپیکر اپل، به صورت یک هاب خانگی عمل کند و کاربر را قادر کند تا خانه هوشمند را بتواند کنترل کند و دستوراتی مثل باز و بسته کردن پنجره، قفل کردن در و تغییر روشنایی محیط را بتواند بدهد.

در زمینه آی‌پد، پیشبینی می‌شود که مدل جدید ۱۲٫۹ اینچی آی‌پد با تراشه A10 رونمایی بشود.

اپل تی‌وی جدید هم احتمالا، بتواند ویدئوهای ۴K را پشتیبانی کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.