دزد رستوران‌های بالاخره دستگیر شد

اوائل این ماه، پلیس هلند، مردی را دستگیر کرد که در رستورانی غذا خورده بود و با تمارض سعی داشت از پرداخت صورتحساب طفره رود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، اوائل این ماه، پلیس هلند، مردی را دستگیر کرد که در رستورانی غذا خورده بود و با تمارض سعی داشت از پرداخت صورتحساب طفره رود.

بنابه گفته پلیس، متصدی رستورانی در شهر دلفت هلند متوجه مردی شد که ابتدا چند پرس غذا سفارش داد و اواخر غذا خوردن دست چپش را به‌گونه‌ای تکان داد گویی دچار سکته مغزی شده است و سپس به زمین افتاد. وقتی امدادگرها بالای سر او آمدند و او را معاینه کردند، متوجه تمارض او شدند و از انتقال مرد به بیمارستان خودداری کردند.

سپس صاحب رستوران صورتحساب غذاهایی را که مرد خورده بود به او داد و پول غذاها را درخواست کرد. مرد ادعا کرد که حالش هنوز بد است و به صاحب رستوران نام و شماره تلفن خود را داد تا زمانی دیگر صورتحساب را پرداخت کند. ابتدا صاحب رستوران قبول کرد، اما یکی از امدادگرها متوجه شد، نام و نشانی این مرد، با آنچه که لحظه‌ای قبل به امدادگرها گفته بود، مغایرت دارد. به همین دلیل آنها با پلیس تماس گرفتند و شرایط را گزارش کردند.

در بررسی‌های پلیس، مشخص شد این مرد کسی است که حداقل ۱۲۷ رستوران‌دار از او شکایت کرده و به دزد رستوران‌ها معروف شده است. او با تمارض پس از مصرف غذا، سر همه کلاه گذاشته بوده و فرار کرده بوده است. اما این بار گرفتار شد.

سال گذشته هم فردی در اسپانیا با این ترفند، در حدود ۲۰ رستوران غذای مجانی خورده بود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.