دست رد جواد نکونام به سینه شاه ماهی استقلال؟

اولین تصمیم مهم و حیاتی جواد نکونام در استقلال در مورد دروازه‌بان و مربی دروازه‌بان‌های این تیم خواهد بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، جواد نکونام که ساعاتی پیش بعد از دیدار با حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال به عنوان سرمربی جدید این تیم و جانشین ریکارد و ساپینتو معرفی شد، حالا باید تصمیم گیری کند که فصل آینده از وجود سیدحسین حسینی در درون دروازه آبی‌ها بهره خواهد برد یا نه.همچنین تصمیم گیری در مورد ادامه حضور بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان های استقلال در این تیم یکی دیگر از تصمیمات مهم و حیاتی جواد نکونام برای استقلال خواهد بود.

استقلال فصل گذشته قهرمان سوپرجام شد اما از دست دادن دو جام قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی موجب شد تا تماشاگران استقلال انتقادات زیادی را به سمت و سوی بهزاد غلامپور و سیدحسین حسینی ببرند. آنها حتی خواهان جدایی این دو از جمع آبی ها شدند!

شدت انتقادات از سیدحسین حسینی به حدی بود که همسر این بازیکن مجبور به واکنش در فضای مجازی شدو بعد از این اتفاق حسین حسینی هم در یادداشتی در صفحه شخصی اش از تماشاگران استقلال به خاطر قهرمان نشدن در لیگ برتر و جام حذفی عذر.خواهی کرد. حالا نظر جواد نکونام است که مشخص می‌کند سیدحسین حسینی فصل آینده در استقلال می‌ماند یا نه. این اولین و مهمترین تصمیم جواد نکونام در شروع کار با استقلال خواهد بود.

جواد نکونام که با حمایت همه جانبه تماشاگران استقلال عنوان سرمربی این تیم برگزیده شده برای رای به ادامه حضور حسینی در ترکیب استقلال با یک مانع بزرگ روبرو است و آنان مخالفت تماشاگران استقلال است. مهم پیدا کردن یک جانشین برای سیدحسین حسینی است. خیلی از دروازه‌بانی که نامشان برای حضور در اردوی آبی به میان آمده است، به صراحت گفته‌اند، در صورت تمدید قرارداد سیدحسین از سوی باشگاه استقلال به این تیم ملحق نخواهند شد، چون می‌خواهد به تیمی بروند که دروازه‌بان اول باشند. یکی از کسانی که چنین ادعایی را مطرح کرد، حسین پورحمیدی دروازه‌بان تیم آلومینیوم اراک است. در روزهای آینده مشخص خواهد شد که جواد نکونام، حسینی را در اردوی آبی نگه خواهد داشت یا خیر.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.