رضا شکاری به سپاهان پیوست | انتقال گزینه پرسپولیس به اصفهان

کارهای انتقال رضا شکاری بازیکن فوتبال ایران شب گذشته با باشگاه سپاهان به صورت رسمی به پایان رسید و این بازیکن به تیم نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر منتقل شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، کارهای انتقال رضا شکاری بازیکن فوتبال ایران شب گذشته با باشگاه سپاهان به صورت رسمی به پایان رسید و این بازیکن به تیم نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر منتقل شد.

شکاری ۲۵ ساله که در پست وینگر بازی می‌کند، فصل قبل در تیم گل گهر سیرجان حضور داشت و در مسابقات لیگ ۷ بار برای این تیم گلزنی کرد.

این بازیکن در شرایطی به سپاهان پیوست که همچنان با گل گهر قرارداد داشت و بند فسخ قرارداد او حدود ۲۰۰ هزار دلار عنوان می‌شد.

شکاری با تیم ذوب آهن به لیگ برتر ایران معرفی شد اما در ادامه یک انتقال ناموفق به روبین کازان روسیه داشت. او سپس از روبین کازان مجدداً به فوتبال ایران بازگشت و این بار به تراکتور پیوست.

این بازیکن که سابقه حضور در تیم‌های زیر ۱۷، زیر ۲۰ و زیر ۲۳ سال ایران را هم دارد، بعد از تراکتور به گل گهر رفت و فصل آینده در تیم جدید خود یعنی سپاهان حضور خواهد داشت.

گفته می‌شد رضا شکاری یکی از بازیکنان مدنظر یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله پرسپولیس هم هست. شکاری در ذوب آهن سابقه کار با گل محمدی را داشت.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.