رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

رقم قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس فاش شد

گمانه‌زنی‌هایی درباره میزان دقیق مبلغ قرارداد مهدی ترابی انجام شده اما خبردار شدیم این رقم نجومی نبوده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، یکی از خوب‌های پرسپولیس در بازی‌های اخیر به ویژه دیدار این تیم برابر نفت مسجدسلیمان، مهدی ترابی بوده است. هافبکی که سبک بازی‌اش به شدت مورد علاقه یحیی گل‌محمدی است و به‌رغم جدایی عجیب و غریب از پرسپولیس باز هم با آغوش باز از او استقبال شد.

ترابی که جدایی‌اش قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شده بود برای بازگشت به فوتبال ایران با پیشنهاد تیم‌هایی نظیر تراکتور و سپاهان روبه‌رو شد اما این بازیکن بار دیگر مد نظر کادر فنی باشگاه پرسپولیس قرار گرفت و خودش هم خواهان بازگشت به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی شود.

ترابی پس از اینکه خبرهایی درباره جدایی او از العربی مطرح شد با یحیی گل‌محمدی برای بازگشت به پرسپولیس صحبت‌هایی انجام و به او قول داد در صورت بازگشت به ایران به پرسپولیس برگردد و در نهایت تصمیم گرفته شد برای اینکه باشگاه پرسپولیس مبلغی بابت رضایتنامه این بازیکن پرداخت نکند او خودش با العربی توافق کند و بعد با مدیران باشگاه پرسپولیس بر سر قرارداد جدید پای میز مذاکره بنشیند.

ترابی بعد از فسخ قرارداد و توافق با مدیران العربی و گرفتن تقریباً نیمی از ۶۰۰ هزار دلار از قراردادش از العربی قطر رسماً به پرسپولیس پیوست. باشگاه پرسپولیس رقم دقیق قرارداد ترابی را اعلام و رسانه‌ای نکرد اما گفته شد زمان این قرارداد یک سال و نیم است. او باید تا پایان لیگ بیست‌ویکم در خدمت تیم پرسپولیس باشد. البته درباره میزان دقیق مبلغ قرارداد مهدی ترابی گمانه‌زنی‌هایی انجام شد اما خبردار شدیم این رقم نجومی نبوده است.

او که به خاطر کمتر از ۸۰ میلیون تومان طلب خود حاضر نشد پولی بابت رضایتنامه به پرسپولیس بدهد حالا پس از حضوری کوتاه‌مدت در العربی قطر و در بازگشت به پرسپولیس با رقم معقولی با این تیم قرارداد بست. بر این اساس ترابی در نیم‌فصل دوم لیگ بیستم مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کند و ارزش مالی قراردادش در لیگ بیست‌ویکم نیز ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.