رسانه خبری این تیتر

رونالدو بهتر است یا لوکاکو؟

ستاره پرتغالی و مهاجم اینتر در این فصل برتری هایی نسبت به هم دارند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، جوزپه مئاتسا یکشنبه شب میزبان یکی از بزرگترین بازی های این فصل سری آ است و دو تیم اینتر و یوونتوس برابر هم قرار می گیرند. یکی از تقابل های جذاب این دیدار کریستیانو رونالدو و روملو لوکاکو، دو گلزن برتر کالچو است. مهاجم یوونتوس ۱۵ گل به ثمر رسانده است و لوکاکو ۱۲ گل. اگر ویژگی های دیگر این دو بازیکن بررسی شود شباهت هایشان آشکار خواهد شد.

رونالدو برتری کمی نسبت به مهاجم بلژیکی اینتر در این فصل دارد. کریستیانو گل ها (میانگین ۱.۱۸) و شوت های ( میانگین ۲.۲۳) بیشتری زده است. لوکاکو میانگین گل ۰.۹۴ و شوت ۱.۶۱ در هر بازی را به ثبت رسانده است. این بازیکن درصد بهتری در ضربات چارچوب داشته است (۵۵.۱۷ درصد برابر ۵۲.۷۸). بازیکن اینتر در پاس گل هم برتری کمی دارد (۰.۲۸ برابر ۰.۲۵) و در گل نخست هم به این شکل است (۰.۲۸ مقابل ۰.۲۵). او در محوطه جریمه هم برتری دارد (۱.۸۶ دوئل پیروز شده مقابل ۱.۱۲).

رونالدو با این حال پاس های بیشتری داده (۸۲.۳۷ درصد مقابل ۷۶.۷۵ درصد) و برای دریبل تلاش بیشتری کرده است (۷.۲۵ مقابل ۴.۹۵). ستاره پرتغالی در زمین حریف توپ گیری بیشتری انجام داده (۱.۸۶ برابر ۰.۹۶) و پاس های اشتباه کمتری داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.