رویداد جدید بازی Fate/Grand Order معرفی شد

تیم سازنده‌ی بازی Fate/Grand Order در نظر دارد تا رویداد تازه‌ای را در این عنوان در دسترس قرار دهد. حال باید منتظر بود و دید که آیا این رویداد با استقبال هواداران همراه خواهد بود یا خیر.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، Fate/Grand Order از سری عناوین ژاپنی است که ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت و خیلی زود عده‌ی فراوانی را به خود جذب کرد. این بازی از لحاظ تعداد دانلود توانست به رکورد بسیار خوبی دست پیدا کند و هنوز هم این روند ادامه دارد. پشتیبانی تیم سازنده نیز همچنان برای این بازی پابرجا است و آن‌ها وعده‌های زیادی برای آینده‌ی این اثر داده‌اند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی‌های داستان محور هستید، Fate/Grand Order را به هیچ عنوان از دست ندهید.

قابل ذکر است که شرکت دیلایت‌ورکس (Delightworks) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

به نقل از سازندگان، قرار است به زودی رویداد دیگری با نام White Day Moriarty در بازی Fate/Grand Order در دسترس قرار گیرد که تاریخ برگزاری آن هنوز مشخص نیست. این رویداد برای مدتی محدود در منوی بازی قابل مشاهده خواهد بود و پس از گذشت چند روز، بازی‌بازان دیگر قادر به تجربه‌ی آن نخواهند بود. به وسیله‌ی White Day Moriarty، بخش داستانی تازه‌ای در بازی دیده خواهد شد و اتفاقات آن هم تا حدودی به داستان Sherlock Holmes مربوط خواهد بود. پس به محض انتشار اخبار بیشتر در مورد این رویداد، آن‌ها را به اطلاع شما بازی‌بازان عزیز خواهیم رساند.

بازی Fate/Grand Order در حال حاضر بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. البته نسخه‌ای از این بازی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ویتا نیز در دسترس قرار دارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.