زوج ترسناک استقلال برای دربی

تیم فوتبال استقلال برای دربی برنامه ویژه خواهد داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهراان و مس رفسنجان در شرایطی برگزار شد که در این دیدار آرتور کوین یامگا در جناح راست تیم استقلال دائما جای خود را با مهرداد محمدی عوض می‌کرد و سعی داشت در فاز هجومی بیشتر به استقلال کمک کند.

بازیکنی که در ابتدای لیگ برتر بیست و یکم به استقلال پیوست و در اولین بازی برای استقلال مقابل ذوب آهن توسط فرهاد مجیدی نوک پیکان خط حمله را در اختیار گرفت و توانست در همان بازی قدرت گلزنی‌اش را به رخ بکشد.

یامگا که در دو فصل بیست و یکم و بیست و دوم لیگ برتر جزو گلزنان برتر این تیم به شمار می‌رفت حالا با توجه به کمبود مهاجم و غیبت قایدی و محبی در خط حمله استقلال نظر جواد نکونام را برای حضور در جمع بازیکنان جلوی تیم جلب کرده است.رحرکت‌های چپ و راست و نفوذهای ناگهانی یامگا با قدرت حمل توپش در کنار مهرداد محمدی در مصاف با مس رفسنجان توان این تیم در جناح راست را تقویت کرد.

به نظر می‌رسد جواد نکونام برای بازی‌های حساس پیش رو به ویژه دیدار دربی در نظر دارد روی زوج مهرداد محمدی و آرتور کوین یامگا برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشد تا از جناح چپ خط دفاعی تیم پرسپولیس بیشتر به این تیم ضربه بزند.

ناگفته نماند؛ مهرداد محمدی تا قبل از مس رفسنجان در جناح چپ استقلال بازی می‌کرد و گلی که در دیدار مقابل استقلال خوزستان به ثمر رساند روی نفوذ این بازیکن از بال چپ به درون محوطه جریمه تیم خوزستانی بود اما این بازیکن در دیدار مقابل مس رفسنجان کاملاً به راست رفت و کنار یامگا زوج خطرناکی را به وجود آورد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.