رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ساعت و تاریخ بازی پرسپولیس و الدحیل قطر در تهران | بررسی احتمالات صعود سرخ‌پوشان

دو تیم پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در روز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران بازی برگشت خود را در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، دو تیم پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در روز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران بازی برگشت خود را در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.

پرسپولیس و الدحیل در آخرین هفته از رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه، ۱۴ آذر از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

سرخپوشان با کسب یک امتیاز باارزش مقابل النصر کماکان شانس خود برای صعود به مرحله بعد را حفظ کرده‌اند، اما صعود پرسپولیس به مرحله حذفی به اما و اگر کشیده شده است، به صورتی که سرخ‌پوشان با پیروزی مقابل الدحیل ممکن است به مرحله بعد نرسند یا حتی شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که با یک تساوی هم پرسپولیس به مرحله بعد صعود کند.

پرسپولیس با تساوی مقابل النصر ۸ امتیازی شده و در جایگاه دوم گروه E قرار گرفته است. با توجه به اختلاف امتیاز پرسپولیس و النصر، شاگردان یحیی قطعاً نمی‌توانند به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کنند.

قوانین صعود تیم‌ها از مرحله گروهی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با سال‌های گذشته فرق کرده و بر اساس قانون جدید، فقط ۳ تیم برتر تیم‌های دوم مرحله گروهی منطقه غرب آسیا جواز صعود به مرحله بعد را پیدا خواهند داشت.

با پایان هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، شرایط ۵ تیم دوم حال حاضر منطقه غرب آسیا برای صعود را بررسی می‌کنیم.

سپاهان در گروه C با ۱۰ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۹ در صدر بهترین تیم‌های دوم مرحله گروهی قرار دارد، اما با توجه به دیدار سختش در هفته پایانی مقابل الاتحاد کار سختی برای صعود دارد، اما با توجه به تفاضل بالای شاگردان مورایس، سپاهان با یک تساوی هم می‌تواند به مرحله بعدی صعود کند.

نوبهار دیگر تیم ۱۰ امتیازی تیم‌های دوم گروه D است و در جایگاه دوم برترین تیم‌های دوم مرحله گروهی قرار دارد. با توجه به بازی آسان این تیم در هفته پایانی مقابل مومبای هند به نظر نمی‌رسد کار دشورای برای صعود داشته باشد و با یک پیروزی به مرحله حذفی صعود خواهد کرد. تفاضل گل نوبهار مثبت ۴ است و شاید با یک تساوی هم صعود خود را مسجل کند.

پرسپولیس با ۸ امتیاز و تفاضل گل مثبت یک، در رده سوم بهترین تیم‌های دوم مرحله گروهی قرار دارد و با شارجه امارت از گروه B هم امتیاز است. تفاضل گل شارجه صفر است و در هفته پایانی مهمان الفیصلی اردن است. پرسپولیس در صورت تساوی مقابل الدحیل باید امیدوار باشد که شارجه نیز مقابل الفصیلی امتیاز نگیرد، اما در صورت پیروزی پرسپولیس مقابل الدحیل و پیروزی شارجه مقابل الفیصلی کار به تفاضل گل خواهد کشید.

در صورتی که شارجه به بردی پرگل مقابل الفیصلی دست یابد، کار صعود پرسپولیس سخت خواهد شد و شاگردان گل‌محمدی باید بتوانند الدحیل را با گل‌های بیشتری شکست دهند تا به مرحله حذفی صعود کنند.

پاختاکور ازبکستان با ۷ امتیاز و تفاضل گل صفر از گروه A در رده پنجم بهترین تیم‌های دوم مرحله گروهی قرار دارد. پاختاکور در هفته پایانی میزبان الفیحا است و برای صعود به مرحله حذفی علاوه بر کسب یک پیروزی پرگل، باید منتظر نتایج سایر رقبای خود باشد.

دیدار با الدحیل‌قطر، بازی مرگ و زندگی است

یحیی گل محمدی در مورد اینکه وضعیت عالیشاه و سرلک که مصدوم شدند به کجا رسیده و اینکه بازی با الدحیل در تهران فینال است افزود: شرایط امید و سرلک باید بررسی شود. باید ببینیم وضعیت آنها چطور خواهد بود. الان اطلاع زیادی ندارم و باید معاینه شوند.

درباره بازی با الدحیل باید بگویم که بازی مرگ و زندگی است. شاید مهمترین بازی سال باشد. امسال اولین سالی است که شرایط صعود تیم های دوم به این شکل شده و فکر می کنم رقابت نزدیکی بین تیم ها وجود دارد.

ما فقط باید به ۳ امتیاز فکر کنیم. با حضور هواداران که قدرت اصلی تیم ما هستند بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. الدحیل هم تیم خوبی است و با توجه به تغییراتی که در کادر فنی داشتند نشان دادند نتایج رو به رشدی گرفتند و تیم خوبی هستند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.