رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

سامانه جدید برای کارمندان دولت آغاز به کار کرد

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: سامانه ارزیابی کارکنان به صورت برخط راه‌اندازی شده است تا مردم میزان رضایت‌مندی خود را از خدمات ارائه شده اعلام کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، میثم لطیفی صبح امروز (چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره موضوع رضایت‌سنجی مردم از کارکنان دولت اظهار کرد: سامانه‌ای به وسیله کیو. آر. کد راه‌اندازی کرده‌ایم که همه کارکنان دولت با یک کیو. آر. کد ارزیابی می‌شوند. این کار با تلفن همراه به راحتی انجام خواهد شد. همه کارکنان در یک سامانه متمرکز دارند یک کد در این سامانه صادر و در محل حضور آنها نصب شده تا مراجعان با تلفن همراه به چهار سوال پاسخ دهند.

وی درباره این سوالات که از مردم درباره کارکنان دولت پرسیده می‌شود، گفت: این سوالات پرسیده می‌شود که آیا از کیفیت کار راضی بوده‌اند؟ آیا احترام لازم گذاشته شد؟ سرعت کار چگونه بود؟ آیا از نحوه برخورد رضایت داشته‌اند؟

لطیفی اضافه کرد: این سامانه الان آماده شده و دیگر از اینجا منتظریم مردم مشارکت کنند تا کم کم بتوانیم ماهانه گزارشی از میزان رضایت عمومی مردم از خدماتی که همکارانمان ارائه می‌دهند، داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا الان آماری دارید که این میزان رضایت چقدر است؟ اظهار کرد: الان آمار دقیقی ندارم و بگذارید آمار دقیق را بگیرم و به شما بدهم ولی این سامانه کاملا برخط است.

رئیس سازمان اداری و استخدامی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا امسال آزمون استخدامی خواهیم داشت یا به سال بعد موکول می‌شود، گفت: ان‌شاءالله برای آموزش و پرورش آزمون خواهیم داشت و برآورد کرده‌ایم که جذب جدیدی در آموزش و پرورش داشته باشیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. س می گوید

    کدوم مردم از دولت رضایت دارند جمع کن کاسه کوزه رو آقای لطیفی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.