ستاره‌های استقلال در آستانه جدایی

رقابت‌های لیگ برتر در‌حالی به روزهای پایانی نزدیک می‌شود که همچنان جنگ قهرمانی بین تیم‌ها ادامه دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از فرهیختگان، رقابت‌های لیگ برتر در‌حالی به روزهای پایانی نزدیک می‌شود که همچنان جنگ قهرمانی بین تیم‌ها ادامه دارد. این در‌حالی است که برخی تیم‌ها نیز فارغ از هیاهوی رقابت‌های امسال تلاش خود را برای بستن تیمی قدرتمند با هدف موفقیت برای فصل بعدی از حالا آغاز کرده‌اند. در این بین اما استقلالی‌ها که بعد از دست دادن دربی، تا حد زیادی قهرمانی در رقابت‌های امسال را هم از دسته رفته می‌بینند، چشم امید به فصل آینده دوخته‌اند تا با حفظ ساپینتو و ستاره‌های این تیم، یک‌بار دیگر نوبت قدرت‌نمایی تیم محبوب‌شان فرا رسد و این‌بار با هماهنگی ایجاد‌شده و انسجامی که در فصل‌جاری به‌ دست آمده، استقلال لااقل فصل بعدی را با دست پر به سرانجام برساند.

نکته قابل توجه اینکه استقلالی‌ها در‌حال‌حاضر نگران آن هستند که برای فصل بعدی سرنوشت زوج بوشهری این تیم هر‌چه سریع‌تر تعیین‌تکلیف شده و تحت هر‌ شرایطی آنها ماندنی شوند. البته در گزارشی در این خصوص هفته گذشته به تلاش مسئولان این باشگاه برای حفظ قایدی و محبی برای فصل بعدی اشاره کردیم. این در‌حالی است که وضعیت قرارداد و پرداختی‌های این باشگاه به‌گونه‌ای است که این نگرانی فقط معطوف به حفظ ستاره‌های بوشهری نشده و با توجه به وضعیت پیش‌آمده، بیشتر ستاره‌های این تیم در معرض جدایی با فسخ یک‌طرفه قراردادشان قرار گرفته‌اند.

در این بین و طبق شنیده‌ها، بازیکنان این تیم به‌هیچ‌وجه از نحوه و میزان دریافتی‌های خود راضی نیستند و اعتراضات خود را به باشگاه مطرح کرده‌اند. در این بین برخی از آنها نیز در گفت‌وگو با اطرافیان‌شان تهدید کرده‌اند در‌صورتی‌که باشگاه اقدام عاجلی را برای پرداختی نداشته باشد آنها بلافاصله بعد از پایان رقابت‌ها، قرارداد خود را به‌صورت یک‌طرفه فسخ و به بهترین پیشنهادی که بیاید پاسخ مثبت خواهند داد. نکته قابل ذکر اینکه طبق قوانین و مقررات دست بازیکنان استقلال برای این اقدام باز است و داشتن قرارداد برای فصول بعدی هم دلیلی برای منع از فسخ یک‌طرفه قرارداد به‌وجود نمی‌آورد. البته استقلالی‌ها فعلا بر سر آپشن‌های قرارداد خود با باشگاه اختلاف‌نظر دارند که همین موضوع مشکلاتی را بر سر مقدار پرداختی به بازیکنان به‌وجود آورده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.