رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

سردار آزمون:برکناری اسکوچیچ ته نامردی بود

بازیکن تیم‌ملی کشورمان هنوز هم از اسکوچیچ حمایت می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، سردار آزمون،مهاجم تیم ملی کشورمان پس از برکناری اسکوچیچ دوباره از سرمربی سابق تیم ملی حمایت کرد و درباره برکناری او گفت:«برکناری اش ته نامردی بود.»او این را گفت و ادامه داد:«یک اردو مانده بود و این اتفافات افتاد.موقعی که کی روش هم خداحافظی کرد چند نفر به فرودگاه رفتند؟فکر کنم فقط راننده اش بود.تو را به قرآن قدرنشناس نباشیم.اسکوچیچ ما را از بحرین نجات داد.تیم را برد جام جهانی.شما می گویید بد؟ باشه اما کاش کمی قدر شناس بودیم.ما بدون هیچ دردسری رفتیم به جام جهانی اما کاش موقع خداحافظی با او درست برخورد می کردیم.»

سردار ادامه داد:«چرا قبلا این کار را نکردند؟ماندن اسکوچیچ برای من چه فرقی داشت؟کی روش هم می آمد باز من بودم.گواردیولا هم بیاید چه کار می خواهد بکند در این چند ماه.از لحاظ انسانیت می گویم که این کار ته نامردی است.»

وی افزود:« مردم خیال شان راحت باشد که در جام جهانی همه تلاش خود را می‌کنیم. همه باید در بازی های جام جهانی و دیدارهای دوستانه برای این کشور بجنگند تا مردم را خوشحال کنیم. وقتی من استوری گذاشتم به عنوان بازیکن تیم ملی وظیفه داشتم در موقع سخت از تیم کشورم حمایت کنم. همین کار را هم کردم.بازیکنانی هم که این کار را انجام دادند قصدشان این بود. دوستانی هم که آن استوری را گذاشتند دوستان صمیمی من بودند و اگر مشکلی باشد رو در رو صحبت می‌کنیم و بهتر است اینجا چیزی نگوییم. باید این موضوع خانوادگی را بین‌ خودمان حل کنیم.»

آزمون درمورد اینکه استوری او درباره حمایت از کادرفنی بود اما بازیکنان دیگر تیم ملی چنین نظری نداشتند و اعتقاد داشتند بازیکنانی که استوری حمایتی گذاشتند به خاطر نفع شخصی خودشان این کار را انجام دادند، پاسخ داد:« خیلی از بچه‌ها از این استوری ناراحت شدند. وقتی هم با طارمی و انصاری‌فرد صحبت کردم خیلی عصبی بودند. آن موضوع نادرست بود اما در تیم ملی هیچکس نفع شخصی ندارد. به ما پول چاه نفت که نمی‌رسد بلکه وظیفه داریم هر مربی ای در تیم ملی باشد تا لحظه آخر بجنگیم و از او حمایت کنیم. این را باید همه بچه‌ها انجام بدهند. من هشت سال است بازیکن ثابت تیم ملی هستم و حق حرف زدن دارم. وظیفه ام بود از تیم ملی حمایت کنم و هیچ کار بدی انجام ندادم. می‌گفتند رابط من با آن شرکت طرف قراردادم ایجنت اسکوچیچ است اما اصلا این فرد را نمی‌شناسم و نمی‌دانم چه کسی ایجنت او است.»

مهاجم تیم بایرلورکوزن در ادامه حرف هایش گفت:«می‌دانم این افراد از کجا خط می‌گیرند و برای چه این کار را انجام می‌دهند. هیچ موقع از حرف و اینکه درباره من چه بگویند یا نگویند، نمی‌ترسم. جایگاهی که بین مردم دارم با هیچ چیز عوض نمی‌کنم.‌ آنها مرا بهتر می‌شناسند. همیشه حرف منطقی و راست را زدم. نباید به خودم دروغ بگویم و با خودم روراست نباشم. همیشه با خودم روراست بودم و خواهم بود.مادرم مرا جوری بزرگ کرده که همیشه باید حرف حق را بگویم. از هیچ چیز هم نباید بترسم. درباره مواردی هم که در خصوص من و کی روش گفتند باید بگویم از رده نونهالان تاکنون اولین نفری هستم که با آنها تماس می‌گیرم و به این مربیان کمک می‌کنم. در این زمینه نفر اول هستم.کی روش مرا به تیم ملی آورد. وقتی مادرم کسالت داشت از تیم ملی خداحافظی کردم و همه گفتند سردار بچه بازی درآورد. مادرم و پدرم را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم. حتی حاضرم فوتبال خود را به خاطر آنها تمام کنم. هرچه دارم از آنها دارم. چرا نباید از او حمایت کنم؟ او مرا به تیم ملی آورد و همین الان با کی روش در ارتباط هستم. شاید در این دو ماه خیلی به هم زنگ زدیم.»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.