رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

سرنوشت عجیب زیباترین خانم بازیگر هندی ! | در ۱۹ سالگی چه بلایی سرش آمد ! + عکس های جذاب

دیویا بهارتی کار خود را در سن ۱۶ سالگی شروع کرد اما کار او زمانی که در شرایطی مرموز تنها در سن ۱۹ سالگی درگذشت، به پایان رسید.

به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، دیویا بهرتی در بمبئی از والدینی به نام‌های پراکاش بهرتی و میتا بهرتی به دنیا آمد وی یک برادر به نام کونال و یک خواهرناتنی به نام پونام، از ازدواج اول پدرش، داشت. وی به زبان‌های هندی، انگلیسی و ماراتی تسلط کامل داشت. دیویا در دبیرستان مانکجی کوپر در جاهو بمبئی تحصیل نمود. او رقص و اجرای نمایش را در ۱۴ سالگی فراگرفت. در سال ۱۹۸۸ با «ناندو تولانی» کارگردان برای بازی در فیلم Gunahon Ka Devta قرارداد امضا کرد اما بازی در این فیلم لغو شد.

بازیگر هندی

بازیگر هندی

بازیگر هندی

۵ آوریل تاریخی است که مشهورترین بازیگر زن دیویا بهارتی با جهان وداع کرد. اما مطمئناً مرگ او همیشه مرموز خواهد بود. در زیر برخی از حقایق کلیدی در مورد مرگ او وجود دارد که هنوز برای برخی افراد ناشناخته است.

دیویا آخرین نفس خود را در شب ۵ آوریل ۱۹۹۳ کشید. طبق گزارشات او از یک ساختمان پنج طبقه به نام آپارتمان تولسی در ورسووا بمبئی به پایین سقوط کرد.

آیا شوهر دیویا پشت مرگ او بود؟
پس از مرگ او، دسیسه های بسیاری در رابطه با راز مرگ او سرازیر شد. بسیاری از طرفداران او شروع به توطئه‌های زیادی کردند که می‌گفتند همسرش ساجد نادیادوالا فرد اصلی در برنامه‌ریزی و طراحی قتل او بوده است. اما حالا هنوز عجیب است که مرد واقعی پشت مرگ این بازیگر زیبا کیست.

اگر گزارش ها را باور کنیم، در ۵ آوریل خود بازیگر یک آپارتمان جدید برای خودش خریده بود و بسیار خوشحال بود زیرا خرید یک آپارتمان در شهری مانند بمبئی واقعاً دشوار بود .

نتا و همسرش حدود ساعت ۱۰ شب به محل دیویا رسیدند و سپس با حضور خدمتکار آمریتا شروع به صحبت کردن کردند. دیویا در حالی که با آمریتا صحبت می کرد به سمت پنجره رفت. نئتا و شوهرش که در حال تماشای «چیزی جذاب» بودند، به مکالمه ای که بین آن دو اتفاق افتاد علاقه ای نشان ندادند.

و حوالی ساعت ۱۱ شب صنعت بازیگری هند ستاره درخشانی را از دست داد، اما تک تک ما او را به عنوان یک بازیگر موفق به یاد می آوریم، اما مرگ او همیشه یک راز حل نشده باقی مانده است که بین سقوط تصادفی و آرزوی مرگ معلق مانده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.