رسانه خبری این تیتر

سریع ترین استیشن واگن جهان معرفی شد

شرکت تیونینگ پوزیدون، نسل جدید مرسدس AMG E63 واگن را تقویت کرده است. این محصول، ۹۴۰ اسب‌ بخار قدرت دارد و نهایت سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت فراهم می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از زومیت، شرکت آلمانی پوزیدون، یکی از مشهورترین برندهای تیونینگ خودرو برای محصولات مرسدس AMG است. جدیدترین خودرو پوزیدون، نسخه‌ای ارتقاءیافته از E63 واگن خواهد بود که به خواست مشتری، می‌تواند سه مرحله افزایش قدرت داشته باشد. حالت اول، قدرت پیشرانه را به ۸۳۰ اسب‌ بخار و گشتاور را به ۱۱۰۰ نیوتن‌متر می‌رساند و در مرحله سوم، قدرت ۹۴۰ اسب‌ بخار با گشتاور ۱۲۸۰ نیوتن‌متر فراهم می‌شود.

بنا بر ادعای شرکت سازنده، قوی‌ترین نمونه‌ی مرسدس AMG E63 واگن در زمانی کمتر از سه ثانیه به سرعت‌ صفر تا صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد. تعدادی از قطعات فنی این خودرو، شامل سیستم خنک‌کننده، تزریق سوخت، مدیریت سوپاپ‌ها و سرسیلندر، توسط مهندسان پوزیدون تغییر داده شده‌اند. همچنین سیستم توربوشارژ و نرم‌افزارهای فنی بهینه‌سازی شده است.

رسیدن به سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت با بسته‌ ارتقاء مرحله اول برای مرسدس AMG E63 واگن فراهم می‌شود. این شرایط، محصول جدید پوزیدون را به سریع‌ترین استیشن واگن جهان تبدیل می‌کند. قیمت نهایی این مدل و هزینه ارتقا توسط پوزیدون هنوز اعلام نشده است. مدل استاندارد ساخت مرسدس AMG با پیشرانه ۴ لیتری توئین توربوشارژ، نهایت سرعت محدود به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت دارد و به قیمت ۱۱۲ هزار دلار فروخته می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.