سلاخی پدرزن و مادرزن توسط داماد بی رحم | احتمال قتل برادرزن در ۷ سال پیش! + جزییات

بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت و درنخستین گام دستور داد که جنازه زوج میانسال به پزشکی قانونی منتقل شود نخستین معاینه ایجاد نشان می‌داد که هر دو بر اثر اصابت چاقو کشته شده اند و از مرگ آنها حدود ۲۴ساعت گذشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، داماد جنایتکار و طمعکار که درجریان تصاحب اموال پدر زن و مادر زنش را به طرز وحشتناکی با چاقو به قتل رسانده بود با تلاش کارآگاهان جنایی البرز،دستگیر شد.

،رسیدگی به این پرونده از ۲۶ شهریور از وقتی شروع شد گزارش دو جنایت خونین دریک ویلا در طالقان به پلیس گزارش شد خیلی زودتیمی ویژه ای از گشت پلیس به محل جنایت رفت و با صحنه دهشتناک پیکر خونین مرد ۶۵ساله در پارکینگ ویلا و همچنین جسد غرق درخون زن ۶۵ ساله در اتاق خواب طبقه دوم ویلا روبرو شدند.

بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت و درنخستین گام دستور داد که جنازه زوج میانسال به پزشکی قانونی منتقل شود نخستین معاینه ایجاد نشان می‌داد که هر دو بر اثر اصابت چاقو کشته شده اند و از مرگ آنها حدود ۲۴ساعت گذشته است.

به دستور سردار حمید هداوند فرمانده انتظامی استان البرز رسیدگی به این پرونده تکان دهنده در دستور کار دایره مبارزه با جرائم جنایی قرار گرفت.

کارآگاهان با تحقیقات گسترده در نخستین تحقیقات دریافتند که پسر این زوج سال ۹۵ به طرز مرموزی در تهران به قتل رسیده است.

در ادامه تحقیقات در حالی که ظاهرا مشخص،بود قاتل خیلی حرفه ای عمل کرده و هیچ ردی از خود به جا نگذاشته است اما کارآگاهان با تیزبینی و با استفاده از شگردهای عامی کشف جرم و بازجویی از خانواده مقتول توانستند راز این معمای پیچیده را پس از ۶روز کشف کنند.

داماد خانواده که ۴۲سال سن دارد و حدود ۱۱سال است ازدواج کرده و صاحب یک دختر ۹ ساله است در بازجویی های اولیه درحالی که سعی داشت پرونده را ازمسیر اصلی خود منحرف کند اما سرانجام در نتیجه بازجویی های فنی لب به اعتراف گشود و رازجنایت های تکان دهنده اش را برملا کرد.

این متهم که از کارمندان حراست یکی از دانشگاه های تهران است پس از اعتراف درباره انگیزه جنایت هایش،گفت: از آنجایی که همسرم تنها وارث است تصمیم گرفتم با کشتن آنها تمام اموال زودتر نصیب خانواده ام شود. برای همین آخر تابستان که پدر زن ومادر زنم که ساکن تهران بودندبه خانه ویلایی خود به طالقان رفته بودند به سراغ اشان رفتم و با چاقو ابتدا پدر زنم را در پارکینگ حیاط ویلا کشتم وبعد به سراغ مادر زنم رفتم وباور دراتاق خواب کشتم.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز درباره قتل پسر خانواده نیزبه خبرنگار رکنا گفت:این پرونده در تهران رسیدگی می‌شود و باتوجه به اعتراف های داماد خانواده این احتمال هم وجود دارد باتوجه به انگیزه جرمی که در متهم است قتل پسر خانواده نیز کار وی بود البته این موضوع صرفا یک فرضیه جنایی است و تحقیقات دراین رابطه ادامه دارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.