رسانه خبری این تیتر

سکه وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شد

قیمت سکه امروز (یکشنبه، ۲۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۱) با افزایش ۲۳۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۱۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان رسید.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا،‌ در ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه امروز ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان رسید. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت ۱۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد.

بیشتر بخوانید:

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی هفت میلیون و ۳۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه چهار میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۳۱۷ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا نیز پنج‌ میلیون و ۷۰۶ هزار تومان شد.

اُنس جهانی طلا نیز با قیمت یک‌هزار و ۹۴۷ دلار سنت معامله شد.

 رشد بهای انس جهانی طلا پس از جنگ روسیه و اوکراین رکورد جدید قیمتی را برای این فلز زرد ثبت کرد و این امر بر قیمت انواع سکه و طلا در بازار داخل نیز تاثیر گذاشته و موجب افزایش قیمت فلز زرد در داخل کشور شده است. سکه طرح جدید در ماه‌های پایانی سال گذشته در کانال ۱۱ و ۱۲ میلیون تومان نوسان داشته و این رویه در سال جدید نیز ادامه داشت و امروز وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شد.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.