شرایط فروش اعتباری تیگو ۷ پرو در سامانه یکپارچه

۲۹ فروردین ماه نتایج مرحله اولیه ثبت نام در سامانه یکپارچه عرضه خودرو اعلام شد. تعدادی از محصولات مدیران خودرو از جمله تیگو ۷ پرو در این طرح عرضه شد. مدیران خودرو شرایط فروش این خودرو را در دو روش فروش نقدی و اعتباری اعلام کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، تیگو ۷ پرو از محصولات برند فونیکس است که توسط مدیران خودرو عرضه شده است. برای خرید اعتباری این محصول قیمت نهایی ۱ میلیارد و ۶۶۷ میلیون تومان تعیین شده است. گفتنی است که قیمت این محصول در خرید اعتباری و نقدی تفاوتی با یکدیگر ندارد.

متقاضی باید حداقل ۵۰ درصد از قیمت کل محصول را به‌صورت پیش‌پرداخت واریز کند. به این ترتیب حدود ۸۵۰ میلیون تومان باید پیش پرداخت شود. ۵۰ درصد باقی مانده از محل تسهیلات بانک صادرات به‌صورت اعتباری پرداخت می‌شود. متقاضیان با مراجعه به نمایندگی‌های آسیا خودرو می‌توانند اطلاعات تکمیلی راجع به نحوه دریافت تسهیلات را به دست آورند. کارشناسان آسیا خودرو به‌صورت تلفنی نیز آماده ارائه خدمات و راهنمایی به مشتریان هستند.

چنانچه متقاضی از دریافت خودرو انصراف دهد و یا تأخیر در پرداخت داشته باشد، ۱۲ درصد جریمه برای او تعیین شده است. تیگو ۷ پرو در رنگ‌های سفید، مشکی و نوک‌مدادی به خریداران عرضه می‌شود. نوبت تحویل خودروها بر اساس اولویت اعلام شده در سایت سامانه یکپارچه است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.