شرایط فروش اقساطی سمند سورن پلاس ویژه نوروز ۱۴۰۳

در خرید اقساطی افراد امکان دسترسی به خودرو بدون نیاز به پرداخت یکباره مبلغ کل خرید را خواهند داشت. این تسهیلات همچنین قابلیت خرید محصولی باکیفیت‌تر را به فرد داده و با تقسیم مبلغ خرید به بخش‌های کوچک‌تر، باعث حفظ نقدینگی می‌شود. از این رو بسیاری از طرفداران خرید سمند سورن به دنبال خرید اقساطی آن هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، شرایط فروش اقساطی سمند سورن پلاس می‌پردازد.

قیمت نقدی خودرو سمند سورن پلاس در لحظه تهیه این گزارش ۶۹۵ میلیون تومان است. در حال حاضر برای خرید سمند سورن پلاس به روش اقساطی لازم است حداقل ۵۰ درصد از کل قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت واریز شود. در ادامه مبلغ باقی مانده به صورت اقساط ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ یا ۳۰ ماهه پرداخت می‌شود.

قیمت سمند سورن پلاس

 

مشخصات فنی سمند سورن پلاس

سورن پلاس که با نام سمند سورن پلاس هم شناخته می‌شود، جزو زیرمجموعه‌ای از خانواده سمند است. این خودرو با موتور ef7 که ۱.۶ لیتر حجم دارد و دارای ۱۶ سوپاپ است، عرضه شده است. در حال حاضر، سمند سورن فقط با موتور EF7 تنفس طبیعی در بازار موجود است. قدرت این موتور تا ۱۱۵ اسب بخار و گشتاور آن تا ۱۵۹ نیوتن متر می‌رسد.

این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف بنزینی معادل ۷.۴ لیتر دارد و حداکثر سرعت آن در جاده تا ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. همچنین، استاندارد آلایندگی این خودرو یورو ۴ است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.