شرایط فروش ویژه کوییک جی ایکس + قیمت

بر اساس اطلاعیه شرکت سایپا، امکان واریز وجه و ثبت نام برای خودرو کوییک GX-L در سامانه یکپارچه خودرو فراهم شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، سایپا طی هفته‌های اخیر، امکان جایگزینی محصولات انتخابی در مرحله دوم سامانه یکپارچه را برای مخاطبان خود فراهم کرده بود.

امکان انتخاب چند مدل کوییک طی روزهای گذشته وجود داشته که از جمله آن‌ها می‌توان به کوییک GX-L اشاره کرد. اکنون سایپا شرایط فروش کوییک GX-L را اعلام کرده است تا متقاضیان نسبت به تکمیل وجه و ثبت‌نام اقدام کنند.

سایپا جهت فراخوان مشتریان، روز پنجم بهمن ماه پیامک اطلاع‌رسانی را ارسال کرده است. موعد تحویل خودروها در این شرایط فروش ۹۰ روزه است، بنابراین متقاضیان خودروهایشان را پس از آغاز سال جدید تحویل می‌گیرند.

قیمت کوییک GX-L

قیمت کوییک GX-L در این دوره فروش، ۳۶۳ میلیون و ۲۶۶ هزار تومان اعلام شده است.

مشخصات کوییک GX-L

در سال ۱۴۰۲، نسخه جدیدی از محصولات خانواده کوییک با نام کوییک GX‌ به بازار عرضه شد. این خودرو در قالب تیپ‌های مختلف روانه بازار شده است. کوییک GX-L نسبت به کوییک GX-H‌ نسخه ارزان‌تر و ساده‌تری است.

در خودرو کوییک GX-L، کنترل صدا از روی فرمان، روکش چرمی صندلی ها، نمایشگر ۷ اینچی مالتی مدیا، دوربین عقب، شیشه دودی و GPS حذف شده‌اند و مالک باید به صورت شخصی آن‌ها را نصب کند.

مواردی مانند دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور نور، سنسور پایش فشار باد تایرها، فرمان هیدرولیک، رینگ فولادی، تهویه الکتریکی دستی، نشانگر تعویض دنده GSI، سنسور پارک عقب، تجهیزات مشترکی هستند که در نسخه ارزان‌تر نیز تعبیه شده‌اند.

به نقل از تجارت نیوز، با این حال در بخش فنی، تفاوتی میان کوییک GX-L و کوییک GX-H‌ وجود ندارد. هر دو خودرو این خانواده به موتور M15GSI‌ مجهز هستند که نسخه ارتقا یافته موتور M15‌ است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.