شرایط پیش فروش فوری کرمان موتور +جدول اسفندماه

در شرایط فروش کرمان موتور برای اسفند ۱۴۰۲‌، سه محصول KMC X5، جک J4 و جک S3‌ به مشتریان عرضه شده‌اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، شرکت کرمان موتور شرایط فروش برخی محصولات خود را برای اسفند ۱۴۰۲ اعلام کرد. در شرایط فروش کرمان موتور برای اسفند ۱۴۰۲‌، سه محصول KMC X5، جک J4 و جک S3‌ به مشتریان عرضه شده‌اند. هر سه خودرو تنها با روش نقدی به فروش می‌رسند و موعد تحویل آن‌ها ۹۰ روز کاری است. قیمت‌های کرمان موتور در مقایسه با گذشته تغییر چندانی نداشته‌اند. با توجه به صدور مجوز افزایش قیمت از سوی سازمان حمایت، به نظر می‌رسد آخرین فرصت‌ها برای خرید خودروهای مونتاژی کرمان موتور با قیمت‌های قبل را شاهد هستیم.

از بین سه محصول ارائه‌شده در شرایط فروش کرمان موتور، جک J4 و جک S3‌ خودروهای اقتصادی هستند. این خودروها از سالیان گذشته تاکنون به تولید می‌رسند و تغییر چندانی در بخش ظاهر، امکانات و مشخصات فنی آن‌ها رخ نداده است. امیدواریم تا در آینده نسخه جدید جک S3‌ نیز وارد بازار ایران شود، چرا که این خودرو در سایر بازارهای صادراتی جک عرضه شده است. جک J4‌ نیز در آینده با نام کی‌ام‌سی ایگل و به‌عنوان یک سدان ملی وارد بازار خواهد شد.

KMC X5 محصول جدید کرمان‌موتور به‌شمار می‌آید که طی سال جاری از سوی این شرکت رونمایی شد. این خودرو سومین نسل جک S5 در ایران است و از ظاهر کاملاً متفاوتی نسبت به نسخه اولیه بهره می‌برد. همچنین مشخصات فنی آن با جک S5‌ فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7‌ مشابهت دارد. این خودرو هنوز وارد بازار نشده است و نخستین سری آن در سال ۱۴۰۳ تحویل مشتریان خواهند شد. بنابراین تخمینی از قیمت بازار این خودرو درحال‌حاضر نداریم. البته با توجه به اختلاف قیمت فعلی محصولات کرمان موتور در بازار و کارخانه، انتظار داریم تا قیمت KMC X5‌ در بازار آزاد حدود ۱.۵ میلیارد تومان تعیین شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.