رسانه خبری این تیتر

شیائومی ۱۲ پرو احتمالا دوربین سلفی زیر نمایشگر خواهد داشت

بعد از افشای لوگوی MIUI 13 و برخی از ویژگی‌های آن، اکنون تصاویری از این رابط کاربری فاش شده است که می‌توان حدس زد شیائومی ۱۲ پرو به دوربین سلفی زیر نمایشگر مجهز خواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، تلفن هوشمندی که در ویدیوهای افشایی از MIUI 13 دیده می‌شود، می‌تواند شیائومی ۱۲ پرو باشد. چون هیچ گوشی دیگری از این شرکت با این طراحی وجود ندارد. با توجه به این ویدیوها، موبایل شیائومی دارای نمایشگری است که در هر چهار طرف آن خمیدگی دیده می‌شود اما این خمیدگی به اندازه سری می ۱۱ نخواهد بود. در نتیجه، حاشیه بالا و پایین نمایشگر بزرگ‌تر از نسل قبل به نظر می‌رسد.

مهم‌ترین نکته درباره دستگاهی که در این ویدیوها دیده می‌شود، عدم حضور دوربین سلفی است. به عبارت دیگر، دوربین سلفی تعبیه شده اما به زیر نمایشگر رفته تا از دید مخفی باشد. شیائومی این فناوری را CUP یا «دوربین زیر پنل» می‌نامد. پیش‌تر در شایعات احتمال داده شده بود که شیائومی ۱۲ پرو مثل شیائومی میکس ۴ دوربین زیر نمایشگر داشته باشد.

وب‌سایت XiaomiUI همچنین پیش‌بینی کرده که پرچمدار شیائومی مثل نسل اول می میکس بلندگوی دم گوشی پیزوالکتریک داشته باشد. چون اثری از این بلندگو در بالای نمایشگر دیده نمی‌شود. بلندگوی پیزوالکتریک از طریق ایجاد لرزش صدا را به گوش کاربر می‌رساند. با این حال، فعلا هیچ نشانه‌ای از اشاره به این فناوری در کد MIUI دیده نشده است.

شیائومی احتمالا در تاریخ ۷ دی ماه از سری جدید گوشی‌های پرچمدار خود پرده برمی‌دارد. با این حال، هنوز چیزی به صورت رسمی درباره مشخصات و طراحی این دستگاه‌ها اعلام نشده است. البته دنیای اینترنت بیکار ننشسته و تاکنون اطلاعات مختلفی را درباره این خانواده فاش کرده است. اما برای کسب اطلاعات رسمی هنوز باید حدود دو هفته دیگر منتظر بمانیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.