طعنه بیرانوند به استقلال؛ کارشان را انجام دادند اما…

علیرضا بیرانوند پس از حضور در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در خصوص مسائل مختلفی به صحبت پرداخت و پیرامون دیدار حساس آینده پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل تراکتور اظهار کرد: تراکتور تیم قابل احترامی است که نفرات خیلی با کیفیتی دارد و بازیکنان خوبی جذب کرده ولی مسابقه اول را بخاطر شرایطی خاصی که شروع بازی‌ها دارد، واگذار کردند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، علیرضا بیرانوند پس از حضور در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در خصوص مسائل مختلفی به صحبت پرداخت و پیرامون دیدار حساس آینده پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل تراکتور اظهار کرد: تراکتور تیم قابل احترامی است که نفرات خیلی با کیفیتی دارد و بازیکنان خوبی جذب کرده ولی مسابقه اول را بخاطر شرایطی خاصی که شروع بازی‌ها دارد، واگذار کردند.

او ادامه داد: ما می‌دانیم با چه تیم با کیفیتی بازی داریم؛ به ویژه اینکه در بیرون از تهران در زمین تراکتور مسابقه خواهیم داشت. همیشه دعا می‌کنم همه صحیح و سالم از زمین بیرون بیایند و هر تیمی از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کرد و تمرینات بهتری پشت سر بگذارد، نتیجه می‌گیرد.

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در خصوص مدعیان قهرمانی این فصل لیگ برتر ابراز کرد: هنوز مشخص نمی‌کند. برخی تیم‌ها می‌گفتند که ما نمی‌توانیم بازی خوبی انجام بدهیم، تمرین نداشتیم و دیر یارگیری کردیم و …، اما کارشان را در هفته اول انجام دادند.

این اظهار نظر از سوی بیرانوند در حالی انجام شد که ظاهرا مخاطب صحبت‌های او، استقلالی‌ها بودند که نسبت به عدم جذب بازیکن و دیر شروع شدن تمرینات گلایه داشتند.

بیرانوند در پایان اظهاراتش گفت: تا هفته سوم اصلا نمی‌توانید بگویید کدام تیم می‌تواند مدعی باشد و عملکرد واقعی‌اش مشخص است ولی به نظرم از هفته هفتم می‌توان تیم مدعی را شناسایی کرد و ساختار، نظم و نوع بازی را دید.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.