طلسم سنگین رونالدو مقابل بیرانوند

کریس رونالدو بازهم در گلزنی به بیرانوند ناکام ماند. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف النصر عربستان رفت که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی این تیم برای سومین بار مقابل یک تیم ایرانی به میدان رفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ساناپرس، کریس رونالدو بازهم در گلزنی به بیرانوند ناکام ماند. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف النصر عربستان رفت که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی این تیم برای سومین بار مقابل یک تیم ایرانی به میدان رفت.

پیش از این رونالدو در جام‌های جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۸ مقابل تیم ملی کشورمان بازی کرده و حتی در جام جهانی آلمان از روی نقطه پنالتی دروازه تیم کشورمان را باز کرده بود.

این ستاره پرتغالی اما در جام جهانی ۲۰۱۸ برابر ایران یک ناکام بزرگ بود. به شکلی که حتی یک پنالتی را در مصاف با علیرضا بیرانوند از دست داد. تقابل بیرانوند و رونالدو از همان زمان تبدیل به یک کری‌خوانی در فضای مجازی شد و دوباره این ستاره پرتغالی رو به روی این دروازه‌بان ملی‌پوش قرار گرفت و در چند نوبت خودش را در محوطه جریمه پرسپولیس بر زمین انداخت که پنالتی بگیرد اما ایلگیز تاتناشف داور ازبک فریب او را نخورد!

کریستیانو رونالدو خیلی دوست داشت در این دیدار پنالتی گرفته و دوباره روبروی علیرضا بیرانوند بایستد تا داستان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تلافی و از او انتقام بگیرد ولی نتوانست به این هدف خود برسد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.