عجیب و باورنکردنی| باشگاه پرسپولیس در خصوص مغانلو هیچ مذاکره رسمی با سپاهان نداشته است!

باشگاه پرسپولیس برای جذب مغانلو هیچ مذاکره رسمی با سپاهان نداشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر ، فصل نقل و انتقالات همواره با شایعات داغ و پرهیجان برای هواداران همراه است و بسیاری از رسانه‌ها هم به موج‌سواری روی این شایعات می‌پردازند. امسال هم موارد زیادی از این شایعات شنیده شد که یک مورد از آن مربوط به حضور مغانلو در پرسپولیس بود.

شهریار مغانلو، مهاجم تیم سپاهان که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد یکی از اهداف نقل وانتقالاتی یحیی گل محمدی بود و با توجه به نیاز مبرم این تیم به مهاجم، شایعات زیادی درخصوص جذب مغانلو در رسانه‌ها مطرح شد. خود مغانلو البته با سپاهان قرارداد داشت و پرسپولیس برای جذبش، هر دو باشگاه باید در این زمینه به توافق می‌رسیدند اما پیگیری‌ها برنا نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس اصلا مذاکره رسمی در این زمینه با سپاهان نداشته و تمام اخبار منتشر شده در این زمینه شایعه‌پراکنی بوده است نه اخباری رسمی.

شنیده‌ها حاکی از آن است که هیچ مدیری از باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی هیچ مذاکره‌ای با مدیران سپاهان نداشته و فقط دو مرتبه دو رابطه با سپاهانی‌ها صحبت کردند که هیچکدام مورد قبول سپاهانی‌ها قرار نگرفت.

در حال حاضر مغانلو با سپاهان قرارداد دارد و هفته اول لیگ را هم با گلزنی آغاز کرد تا شرایط خوب خود در سپاهان و رضایتش را نشان دهد. مساله‌ای که تایید کننده کذب بودن مذاکرات پرسپولیس با سپاهان است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.