علی مصفا بازیگر نقش شاهین ربانی در سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره کیه؟

در این مطلب بخوانید: علی مصفا بازیگر نقش شاهین ربانی در سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره کیه؟

به گزارش اینتیتر، چند ماهی است که از پخش سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره از شبکه نمایش خانگی نماوا می گذرد. علی مصفا در این سریال به بازی در نقش شاهین ربانی پرداخته است. در این مطلب کمی با شخصیت شاهین ربانی و بازیگر این نقش یعنی علی مصفا آشنا می شویم.

شاهین ربانی، با بازی علی مصفا، یکی از شخصیت‌های اصلی سریال “مگه تموم عمر چند تا بهاره؟” است. او یک شخصیت پر از حفره‌های ذهنی است که توانایی برقراری ارتباط مناسب با دیگران را ندارد. او به خودش و دیگران دروغ می‌گوید و تمایل دارد واقعیت‌ها را به نحوی تغییر دهد که باور کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که شخصیت شاهین به طور مداوم با ترس و عذاب وجدان روبرو شود.

در قسمت‌های اخیر سریال، شاهین وارد مرحله عشق و عاشقی می‌شود و این باعث می‌شود که وضعیت‌های جذاب‌تری برای او رقم بخورد. این تجربه عاشقی، شاهین را به یاد آورد که او نیز می‌تواند احساسات عمیقی داشته باشد و قادر به ارتباط برقرار کردن با دیگران باشد. اما با وجود این پیشرفت، حفره‌های ذهنی شاهین هنوز هم وجود دارند و او باید با آنها مقابله کند تا بهبود یابد و به رشد شخصیتی بیشتری دست پیدا کند./ فیلم نیوز

علی مصفا بازیگر نقش شاهین ربانی در سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره کیه؟

علی مصفا، بازیگر و فیلم‌ساز ایرانی، در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۴۵ به دنیا آمد. وی فرزند مظاهر مصفا و امیربانو کریمی است و دانشجوی رشته عمران در دانشکده فنی دانشگاه تهران بوده است. علاوه بر بازیگری، مصفا به عنوان کارگردان نیز فعالیت می‌کند.

در دوره فعالیت خود، علی مصفا دو فیلم بلند به نام‌های “سیمای زنی در دوردست” که در سال ۱۳۸۴ عرضه شد و با حضور همسرش، لیلا حاتمی، ساخته شد و “پله آخر” که در سال ۱۳۹۰ به اکران درآمد، را کارگردانی کرده است. وی برای نقش ایفای شده در فیلم “جهان با من برقص” که در سال ۱۳۹۸ منتشر شد، دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد را از جشنواره فیلم فجر به دست آورد./ ویکی پدیا

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.