فاش شد ؛ جزئیات انتقال طارمی به شیاطین سرخ | دستمزد ستاره ایرانی لو رفت

رسانه انگلیسی جزئیات قرارداد مهدی طارمی با منچستریونایتد را فاش کرد. طارمی به دنبال یک قرارداد سه سال و نیمه است و او را تا تابستان ۲۰۲۷ در یونایتد ماندنی خواهد کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، منچستریونایتد قرار است با باشگاه پورتو در مورد خرید طارمی در ژانویه تماس برقرار کند و جزئیاتی از مبلغ ناچیز مورد نیاز برای آوردن این مهاجم گلزن به اولدترافورد فاش شده است.

شیاطین سرخ با شکست در ۹ بازی از ۱۷ بازی اولشان بدترین نتایج تاریخ شان را از فصل ۱۹۷۴-۱۹۷۳ تجربه می کنند.

تن هاگ همچنان به عنوان سرمربی یونایتد در حال مبارزه است و برنامه هایی را برای تقویت بیشتر تیم در آستانه باز شدن پنجره ژانویه شروع کرده است. یک هافبک میانی جدید و یک مهاجم مدنظر سران یونایتد هستند که نام مهاجم مورد نظر، مهدی طارمی است.

هویلوند هنوز در لیگ برتر گل نزده است ولی او پنج گل در چهار بازی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده و او را در کنار آلوارو موراتا بازیکن سابق چلسی در صدر جدول گلزنان قرار داده است. با این وجود، این احساس وجود دارد که هویلوند به تنهایی برای گلزنی در منچستریونایتد کافی نیست.

این بازیکن ۳۱ ساله از زمانی که تابستان ۲۰۲۰ از ریو آوه به پورتو نقل مکان کرد، خودش را به خوبی نشان داده است. با این حال، قرارداد ۴ ساله ای که او در آن زمان امضا کرد، تابستان امسال به پایان می رسد و پورتو او را در زمستان می تواند بفروشد.

اکنون مشخص شده است که پس از مذاکره با مدیر برنامه های طارمی، یونایتد شانس بسیار زیادی برای جذب مهاجم ایرانی دارد که در جام جهانی ۲۰۲۲ به انگلیس دو گل زد. خرید این بازیکن ۳۱ ساله در پنجره زمستانی تنها ۱۰ میلیون یورو (۸.۷ میلیون پوند) هزینه خواهد داشت. علاوه بر این، یونایتد همچنین دریافته است که این مهاجم به دنبال دستمزد ۴.۵ میلیون یورو در سال پس از کسر مالیات است که معادل دستمزد ۷۵۰۰۰ پوندی در هفته است.

مدیر برنامه های طارمی به صراحت اعلام کرده است که موکلش به دنبال یک قرارداد سه سال و نیمه است و او را تا تابستان ۲۰۲۷ در یونایتد ماندنی خواهد کرد.

در مجموع، با در نظر گرفتن هزینه های نقل و انتقالات و دستمزد، این معامله حدود ۳۰ میلیون یورو (۲۶.۲ میلیون پوند) هزینه خواهد داشت.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.