رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فسخ قرارداد ستاره استقلال!

بازیکن تیم فوتبال استقلال از یک اتفاق دلگیر است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح، ایجنت خارجی کوین یامگا با استناد به یک قرارداد مشکوک، درخواست ۲۶۰ هزار دلار بابت دستمزد خود جهت انعقاد قرارداد اولیه و تمدید قرارداد یامگا از باشگاه استقلال کرده بود.

قرارداد کوین یامگا بازیکن فرانسوی استقلال درحالی روز گذشته به‌منظور بررسی برخی مفاد قرارداد وی از جمله موضوع مالیات این بازیکن رسانه‌ای شد که طی سالیان اخیر باشگاه استقلال از این امر یعنی رسانه‌ای شدن قرارداد بازیکنان و مربیانش در مواقع حساس بیشترین ضربه را پذیرا شده است.

این درحالی است که درخصوص موضوع افشای قرارداد یامگا شنیده می‌شود فابیو، ایجنت خارجی کوین یامگا با استناد به یک قرارداد مشکوک، درخواست ۲۶۰ هزار دلار بابت دستمزد خود جهت انعقاد قرارداد اولیه و تمدید قرارداد یامگا از باشگاه استقلال کرده بود که در زمانی که فرشید سمیعی معاون حقوقی استقلال بود کار به دعوی حقوقی کشیده شده و نهایتا فیفا رای خود را به نفع تیم حقوقی استقلال صادر کرد.

از آن زمان و قبل از هر موعد پرداختی به این بازیکن این ایجنت اقدام به دادن نوتیس کرده تا ضمن فسخ یک‌طرفه و انتقال کوین به تیم دیگری به خیال خود انتقام خود را از بابت نپذیرفته شدن درخواستش بگیرد. این درحالی است همزمان با این کشمکش‌ها انتشار قرارداد کوین یامگا کاملا مشکوک به نظر می‌رسد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظر
  1. مهمان می گوید

    نزدیک دربی شدیم و بازی مافیای لنگ برای درگیری ذهن یکی از بازیکنان استقلال شروع شد.

  2. دشمن لنگ می گوید

    تو روزنامه لنگ دنبال چی می گردی قرارداد یامگا کاملا قانونی و چیز مشکوکی نداره

  3. قلب آبی می گوید

    به کوری چشم بدخواهان تاج کبیر⭐⭐

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.