رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فصل دوم سریال Andor چه زمانی پخش می شود؟

زمان پخش فصل دوم سریال Andor مشخص شد.

به گزارش اینتیتر، فصل دوم سریال Andor احتمالا در پایان سال ۲۰۲۴ یا ابتدای سال ۲۰۲۵ پخش میشود.

اندور (انگلیسی: Andor) مجموعهٔ تلویزیونی اکشن علمی-تخیلی آمریکایی است که به‌دست تونی گیلروی برای سرویس پخش اینترنتی دیزنی پلاس ساخته شده‌است. این مجموعه پیش‌درآمدی بر فیلم اسپین‌آف جنگ ستارگان، یعنی روگ وان (۲۰۱۶) است که داستان جاسوس ائتلاف شورشی یعنی کاسیان اندور را پنج سال پیش از وقایع این فیلم روایت می‌کند.

دیه‌گو لونا یکی از تهیه‌کننده‌های اجرایی این مجموعه است که بار دیگر نقش کاسیان اندور در روگ وان را ایفا می‌کند. جنویو اورایلی، استلان اسکاشگورد، آدریا آرجونا، دنیز گوخ، کایل سالر و فیونا شو از دیگر بازیگران مجموعه هستند. لوکاس‌فیلم در نوامبر ۲۰۱۸ ساخت مجموعه‌ای با محوریت بر شخصیت اندور را اعلام کرد. سپس دیه‌گو لونا به این پروژه پیوست و استیون شیف در مقام شورانر این مجموعه انتخاب شد. در آوریل ۲۰۲۰، تونی گیلروی که یکی از نویسنده‌های روگ وان بود، در مقام سازنده و شورانر جایگزین استیون شیف شد. فیلم‌برداری در اواخر نوامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و تونی گیلروی به‌دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ نتوانست طبق برنامه این پروژه را مدیریت کند. فیلم‌برداری تا سپتامبر ۲۰۲۱ در استودیوهای پاین‌وود لندن و در مکان‌هایی در بریتانیا به طول انجامید.

فصل نخست اندور در ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و شامل ۱۲ قسمت بود. این مجموعه اگرچه انتقاداتی به‌دلیل ریتم به آن وارد شد، به‌طور کلی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان داشت و در زمینهٔ کارگردانی، فیلم‌نامه، نقش‌آفرینی بازیگران اصلی و نیز لحن تاریک‌تر و بالغانه‌تر در مقایسه با دیگر پروژه‌های جنگ ستارگان مورد تحسین قرار گرفت. فصل ۱۲ قسمتی دومی در دست ساخت است که داستان این مجموعه را به پایان می‌رساند آن را به رخدادهای روگ وان منتهی می‌کند.

این سریال در جشنواره جوایز امی در سال ۲۰۲۴ به عنوان بهترین سریال کمدی کاندید شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.