فیلم جدید رابرت دنیرو در بازار فیلم برلین فروخته شد

توزیع کنندگان اروپایی و آسیایی حق پخش فیلم سینمایی «مرا در رودخانه بشور» با بازی دابرت دنیرو را دریافت کردند.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فیلم مورد انتظار «مرا در رودخانه بشور» در ژانر اکشن و مهیج با بازی رابرت دنیرو، جان مالکوویچ و جک هاستون به وسیله توزیع کننده‌های اروپایی و آسیایی در بازار اورپایی فیلم برلین خریداری شد.

به گزارش هالیوود ریپوتر، گروه سینمایی هایلند که حق فروش این فیلم سینمایی را عهده دار است، با کمپانی‌هایی مختلفی در کشور‌های فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، استرالیا، نیوزیلند و ژاپن به توافق رسیده است. توزیع کننده متعلق به کمپانی هایلند نیز تصمیم گرفته این فیلم سینمایی را در بهار سال ۲۰۲۲ در آمریکای شمالی اکران کند. این کمپانی برای انتشار دیجیتالی این فیلم با پارامونت همکاری خواهد کرد.

آدام تیلور پارکر و کریس سیورستون نویسندگی این فیلم که توسط راندال امت، سازنده فیلم «نیمه شب در چمن‌زار» کارگردانی شده را انجام داده است. این فیلم داستان یک فرد معتاد به اُپیوئید را روایت می‌کند که در حال ترک کردن است. در حالی که دو پلیس به دنبال وی هستند او تلاش می‌کند از کسانی که مسئول مرگ نامزدش هستند انتقام بگیرد. فیملبرداری اصلی این اثر اخیرا در پورتوریکو به پایان رسیده و علاوه بر دنیرو، ویلا فیتزجرالد هم در آن نقش آفرینی میکند.

این فیلم بعد از «نیمه شب در چمن‌زار» با بازی بروس ویلیس که هنوز منتشر نشده، دومین تجربه کارگردانی راندال امت است. امت بیشتر برای تهیه کنندگی فیلم‌هایی مثل «مرد ایرلندی» مارتین اسکورسیزی در سال ۲۰۱۹ و فیلم «اورست» در سال ۲۰۱۵ شناخته می‌شود.

بازار اروپایی فیلم برلین در نسخه‌ای کاملا آنلاین برگزار شده و روز جمعه به کار خود پایان می‌دهد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.