رسانه خبری این تیتر

قابلیت یوتیوپ بالاخره اجرایی شد

ماه جولای بود که گوگل با اعلام خبر ارائه حالت تاریک برای اپلیکیشن یوتیوب، بسیاری از اندرویدی‌ها را به وجد آورد. اما کاربرانی که تا ماه آگوست منتظر این قابلیت مانده بودند و چیزی نصیب‌شان نشده بود، در این فکر بودند که چه موقع قادر به استفاده از این ویژگی مفید و حافظ سلامت چشم خواهند بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، خوشبختانه باید بدانید که امروز انتظارها به سر رسیده و حالا حالت تاریک یوتیوب به طور رسمی به این اپلیکیشن اضافه شده است. همانطور که می‌دانید، هدف اصلی از ارائه حالت تاریک محافظت از چشم‌هاست؛ خصوصا برای مواقعی که در تاریکی نشسته‌اید و مشغول تماشای ویدیو هستید.

به گزارش Phonearena، حالت تاریک بخش اعظم رابط کاربری یوتیوب را به رنگ خاکستری تیره در می‌آورد تا نور سفید پس‌زمینه کمتر شده و در تاریکی به چشم‌‌هایتان آسیب نزند. برای فعالسازی این قابلیت باید به تنظیمات یوتیوب مراجعه کرده و گزینه Dark Mode را فعال نمایید. البته شاید به سادگی قادر به انجام این کار نباشید.

بعضی کاربران گزارش داده‌اند که برای ظاهر شدن حالت تاریک، مجبور به فورس کلوز کردن و پاک کردن کش اپلیکیشن شده‌اند. بنابراین اگر با دریافت آخرین نسخه یوتیوب گزینه حالت تاریک را در تنظیمات مشاهده نکردید، شاید لازم باشد که شما هم این کار را انجام بدهید.

آخرین نسخه یوتیوب برای اندروید (نسخه ۱۳.۳۵.۵۱) هم اکنون در پلی‌استور منتشر شده که می‌توانید دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.