قایدی: امیدوارم با آقا فرهاد قهرمان امارات شویم

بازیکن اتحاد کلباء می‌گوید که امیدوار است با فرهاد مجیدی، رتبه خوبی را در لیگ کسب کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، مهدی قایدی در حاشیه تمرینات اتحاد کلباء، گفتگویی با شبکه ابوظبی الریاضیه امارات داشت و به تشریح وضعیت خود پرداخت. او در صحبت هایش گفت: من دو فصل قبل، در تیم شباب الاهلی بودم که یکی از بهترین تیم‌های امارات است و قهرمانی فصل قبل آن‌ها را تبریک می‌گویم.

او ادامه داد: من دو سال است ادنوک لیگ را دنبال می‌کنم که بازیکنان و مربیان خوب و باکیفیتی دارد. بازیکنان در سطح خوبی هستند و علاقه دارم در این سطح بازی کنم. با خیلی از تیم‌ها و بازیکنانی که قرار است امسال با آن‌ها روبرو شویم، آشنا هستم.

وی اظهار داشت: من یک هفته با تأخیر به اسلوونی رفتم، چون مشکل ویزا داشتم. کمپ اسلوونی خیلی خوب بود. از قبل با چند نفر از بازیکنان آشنایی داشتم. بازیکنان دیگر مدت زمان بیشتری نسبت به من در آنجا حضور داشتند، آن‌ها توانسته بودند تمرینات خیلی خوبی انجام دهند و از لحاظ بدنی آماده بودند.

بازیکن سابقه استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: در بازی دوستانه‌ای که من برابر الوصل حضور داشتم، توانستیم برنده شویم. کمپ خوبی بود، همه چیز مهیا بود. امیدوارم شروع خوبی در لیگ داشته باشیم.

او گفت: سال قبل من بازی‌های کلباء را دنبال می‌کردم که با بدشانسی‌هایی روبرو شدند و می‌توانستند با کسب امتیازات بیشتر، رتبه بهتری را کسب کنند. من و آقا فرهاد ۲ سال با یکدیگر همکاری کردیم. خیلی خوشحالم که دوباره با ایشان کار می‌کنم.

بازیکن ایرانی اتحاد کلباء اظهار داشت: امسال شاید سال متفاوتی برای ما و آقای مجیدی باشد، امیدوارم بتوانیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم و جایگاهی که لیاقتش را داریم، کسب کنیم.

قایدی در پایان اضافه کرد: همه تیم‌های لیگ، با کیفیت هستند. من به اینجا آمده ام تا کار خاصی را انجام دهیم. ما تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم، ان‌شاءالله هر چیزی که خیر است، در آخر سال پیش می‌آید. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد، به سود ما باشد تا بتوانیم دل مردم و هواداران را خوشحال کنیم و بهترین عملکردمان را داشته باشیم. کسب قهرمانی خیلی سخت است، ولی ان‌شاءالله بتوانیم به این عنوان برسیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.