رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

قتل هولناک جوان تهرانی در خیابان سپهسالار

درگیری با سلاح سرد در خیابان سپهسالار منجر به قتل یک نفر شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح، در ساعت ۲۱:۴۵ روز سه شنبه مورخه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ ، وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در خیابان باغ سپهسالار به کلانتری ۱۰۹ بهارستان اعلام شد.

با تایید خبر اولیه ، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و در تحقیقات اولیه مشخص شد جوانی ۲۸ ساله به علت اصابت ضربه جسم تیز به سینه و شدت جراحت وارده فوت کرده است.

در ادامه تحقیقات ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که درگیری مابین مقتول و دو جوان به نام های فریبرز و سعید رخ داده که منجر به قتل جوان ۲۸ ساله شده است.

با شناسایی مخفیگاه فریبرز یکی از ضاربین، تنها با گذشت چند ساعت از زمان وقوع جنایت دستگیر و به مقر پلیس دلالت داده می شود.

فریبرز در همان تحقیقات اولیه به مشارکت در درگیری منجر به جنایت اعتراف و عنوان داشت : من و سعید در حال قدم زدن در خیابان بودیم که مشاجره لفظی پیش آمد و مقتول با دست ضربه‌ای به صورت من زد. در همین زمان سعید به هواخواهی از من با چاقو یک ضربه به او زد و بلافاصله دو نفری از محل متواری شدیم.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با شناسایی عامل اصلی جنایت ، اقدامات جهت دستگیری متهم متواری پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و دیگر متهم پرونده نیز با قرار بازداشت موقت صادره از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی در اختیار این اداره قرار دارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.