قول خطیر به هواداران استقلال| بازگشت به آسیا قطعی است

مدیرعامل باشگاه استقلال به هواداران قول داده این تیم در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد.

به گزارش اینتیتر به نقل از شهرآرانیوز، حذف استقلال در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا موجب خشم هواداران این باشگاه شده و اگر یک بار دیگر چنین اتفاقی رخ دهد علاوه بر محرومیت‌های سنگین برای این باشگاه، خشم هواداران این باشگاه را به همراه خواهد داشت.

علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال، اما تاکید دارد که این باشگاه فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهد کرد. خطیر می‌گوید: «اجازه نمی‌دهیم هیچ بدهی به خارجی‌ها باقی بماند تا خدای ناکرده دوباره باعث حذف از لیگ قهرمانان آسیا شود. من و همکارانم در باشگاه استقلال درحال بررسی مواردی از این دست هستیم تا اگر بازیکن یا مربی خارجی شکایتی انجام داده که موجب اعلان حکم از سوی فیفا علیه باشگاه استقلال شود، ما آن را پیگیری کرده و بدهی را پرداخت کنیم تا موضوع بدهی باعث حذف دوباره استقلال از آسیا نشود.

تا زمانی که قرار است پرونده استقلال از سوی کمیته تعیین وضعیت بررسی شود، مجدانه پیگیر این موضوع خواهیم بود و دیگر اجازه نمی‌دهیم استقلال به دلیل داشتن بدهی خارجی از آسیا کنار گذاشته شود. موضوع بدهی به ساپینتو را هم پیگیری خواهیم کرد تا دیونی که به این مربی باقی مانده باعث حذف ما از آسیا نشود.»

با توجه به اظهارات خطیر حضور استقلال در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را باید قطعی دانست. البته اگر پرونده‌های جدید مالی سد راه استقلال قرار نگیرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.