قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۰۵

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۸۱۳ هزار تومان، قیمت دلار ۱۹ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۸۱۳ هزار تومان، قیمت دلار ۱۹ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۸۱۳ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۸۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۶۶ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما باوجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متاثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.

افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛ البته دیروز قیمت دلار در بازار آزاد شاهد ریزش قیمت ها و بازگشت دلار از کانال ۲۰ هزار تومان به ۱۹ هزار تومان بود.

برهمین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۱۹ هزار و ۱۰۰ تومان، یورو ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج‌شنبه همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار آزاد، قیمت خرید و فروش دلار و یورو را نسبت به دیروز کاهش داده اند، قیمت دلار در صرافی های بانکی که با افزایش قیمت ها در بازار وارد کانال ۱۹ هزار تومانی شده بود، از صبح امروز به کانال ۱۸ هزار تومان بازگشته است.

برهمین اساس در این صرافی ها قیمت دلار برای فروش ۱۸ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند، همچنین طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۱ هزار تومان است.

بروز رسانی: ‌پنج‌شنبه ۵ تیر ساعت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۱۸هزار و ۹۵۰

قیمت دلار (بازار آزاد)

۱۹ هزار و ۱۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۱ هزار و ۵۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۲ هزار

قیمت درهم

۵ هزار و ۲۳۰

قیمت پوند

۲۳هزار و ۸۲۰

 

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.