رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۰۸ + جدول

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۸۵۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان است.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۸۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۸۵۶ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۲ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما باوجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متاثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.

افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  برهمین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۵۰ تومان، یورو ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار و ۶۶۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی های بانکی قیمت دلار برای فروش به مردم با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل  ۱۹ هزار و ۵۰ تومان اعلام شده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند، همچنین طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۱ هزار تومان است.

بروز رسانی: یک‌‌شنبه ۸ تیر ساعت ۱۳

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۱۹ هزار و ۵۰

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۰ هزار و ۱۵۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۱ هزار و ۱۰۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۲ هزار و ۶۰۰

قیمت درهم

۵ هزار و ۶۶۰

قیمت پوند

۲۴ هزار و ۶۰۰

بروز رسانی: یک‌شنبه ۸ تیر ساعت ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۴۵۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۸ میلیون و ۷۳۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۴ میلیون و ۴۲۰  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۲ میلیون و ۴۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و ۳۰۰  هزار

بروز رسانی: یکشنبه ۸ تیر ساعت ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۸۵۶ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۱۴۰ هزار

مثقال طلا

۳ میلیون و ۷۰۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۷۲

 

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.